#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

1 – 7 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

1 – 7 Nisan Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

3
NİSAN

Venüs ve Neptün kavuşuyor

Haftaya biraz sorumluluk, sınırlar, disiplin ve zaman konularıyla başlasak da hafta ortasında; yakın ve sosyal ilişkiler, finans, değer temaları yaşayabiliriz. Şimdi ilişkilerle gelen soyut sonuçlarla karşılaşabilir, yaratıcı ve sanatsal konularla ilgilenebiliriz. Keyfi harcama ve etkinlikleri abartmamakta fayda olur.

5
NİSAN

Güneş Kuzey Düğümle kavuşuyor

Bugünlerde yenilikler, yeni kalabalıklar, deneyimler ve girişimlere dahil olabiliriz.

5
NİSAN

Venüs Koç burcunda

Venüs’ün Koç seyri boyunca şimdi değer, eder, istekler ve ilişkiler konularında bireysel, girişimci, öne çıkmak isteyen, spontane ve özgürlük arayan bir atmosfer deneyimleyebiliriz.

5
NİSAN

Merkür duraktan çıkarak Retroya giriyor

İletişim gezegeni Merkür 30 Mart’tan bu yana duraktaydı, şimdi retrosuna başlayarak takılmaları düzeltmek, yarım kalan şeyleri tamamlamak ya da daha önce yapmak isteyip de vakit bulamadığımız şeyler için bizlere fırsatlar veriyor.

6
NİSAN

Venüs Plüto Sekstili

Kişisel, romantik ve sosyal İlişkiler, finans ve değerlerimiz adına bitirmek, başlatmak, düzeltmek ya da kalıcı olarak değişimler yapmak için uygun bir atmosfer. Yalnız Merkür retro sürecinde olduğumuzu unutmayalım.

1 - 7 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta bireysel olarak fazlaca gündeminiz olacaktır. Fiziki görünüşünüzü yenilemek, bireysel motivasyonlarınız doğrultusunda daha önce yapma fırsatı bulamadığınız şeyleri yapmak veya kişisel gündemleriniz ile ilgili isteklerinizi kovalamak isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ya da sosyal görünürlüğünüz artabilir. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken bireysel olarak fırsat bulamadığınız şeylere vakit ayırabilir, hazırlıklarla ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu

Bu hafta inziva, tatil, arka planlı işler, dış etkiler, henüz ilan edilmemiş konular veya hazırlıklar ile ilgili istekler, ilişkiler ve değerler gündemde olabilir. Alt tabanında sosyal gayeler, rutin hayatın iyileştirilmesi ve kişisel isteklerinizle ilgili konular da olabilir. Bu alanda biraz geri çekilip belki dinlence, belki hazırlanma tadında daha önce ertelediğiniz konuları da ele alabilirsiniz. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken sizin kendi değeriniz, yetenek ve hayattan aldığınız keyif ile ilgili fikir, plan ve düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta sosyal çevre, arkadaşlar, gelecek planlarınız ile ilgili istekler, ilişkiler ve değer konuları gündemde olabilir. Alt tabanında sosyal başarı, keyif, yaratıcılık, gelecek istekleri ve arka planlı planlarınızla ilgili konular da olabilir. Bu alanda sosyal olarak aktifleşebilir, belki de daha önce ertelediğiniz sosyal iletişimlerinize de eğilebilirsiniz. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken sosyal çevrenizde daha önce fırsat bulamayıp ertelediğiniz şeyleri başlatıp bitirebilir ya da sosyal gayeleriniz için temel oluşturabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bu hafta kariyer, statü, aile rolü gereği görevler, ve başarı ile ilgili istekler, ilişkiler ve değer konuları gündemde olabilir. Alt tabanında sosyal deneyimler (gezi, eğitim, hukuk, medya vs), gelecek istekleriniz veya aile, memleket, başlayıp bitirmek istediğiniz planlarla ilgili şeyler de olabilir. Toplumsal görünürlüğünüz artabilir, daha önce ertelediğiniz iletişimlerinize de eğilebilirsiniz. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken yine iş ve aile konularıyla ilgili kısa geziler, planlar, ertelenmiş ayarlamalarla ilgilenebilir, retro bitene kadar eksikleri tamamlayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bu hafta uzaklar, medya, eğitim, seyahat, hukuk, sosyal deneyimler ile ilgili istekler, ilişkiler ve değer konuları gündemde olabilir. Bunun alt tabanında kardeşler, fikirler, aracınız, kısa seyahatler, finansal paylaşım konuları ve başarı-görev ile ilgili etkiler de olabilir. Yeni deneyimler edinmeyle veya yaşadığınız alan ve atmosferden özgürleşmekle ilgili istekleriniz artabilir, daha önce ertelediğiniz iletişimlerinize de eğilebilirsiniz. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken yine ertelenmiş ya da yarım kalmış sosyal deneyimleriniz size geleceği geçmişte aratabilir.

Başak Burcu

Bu hafta paylaşılan kaynaklar, borçlar, krediler, çözümlenmesi gereken işler ile ilgili istekler, ilişkiler ve değer konuları gündemde olabilir. Bunun alt tabanında ikili ilişkiler, taşınma, sözleşmeler, sosyal deneyimler (eğitim, medya, hukuk, gezi) ile ilgili etkiler de olabilir. Bireysel olarak çok değişkenli bir sürece girmiş olabilirsiniz. Kişisel istekleriniz için harcama yapmaya eğiliminiz artabilir. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken daha önce ertelediğiniz iletişimlerinize, yarım kalmış ve çözümlenmesi gereken paylaşım konularına (borç, kredi, yatırım, özel paylaşımlar) odaklayabilir.

Terazi Burcu

Bu hafta partner, ortak, sosyal ve resmi ikili ilişkiler, taşınma, sözleşmeler ile ilgili istekler, ilişkiler ve değer konuları gündemde olabilir. Bunun alt tabanında bireysel motivasyonlarınız, dış görünüşünüz, rutin veya çalışma hayatınız, paylaşım konularınız ile ilgili etkiler de olabilir. İkili ilişkilerin önem kazandığı ve birlikte özgürleşmekle ilgili istekleriniz artabilir. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken, bu alanda daha önce ertelediğiniz iletişimlerinize de eğilebilirsiniz. Yine ertelenmiş ya da yarım kalmış ikili sosyal ve resmi işleri toparlayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Bu hafta çalışma hayatı, bakım işleri ve rutin akış, küçük görev ve sorumluluklar, sınavlar ile ilgili istekler, ilişkiler ve değer konuları gündemde olabilir. Bunun alt tabanında bireysel motivasyon, gelecek projeksiyonları, arka planlı işler ve ikili resmi veya sosyal irtibatlar olabilir. Hayatınıza bu alanda yeni dinamikler ve beraberinde sosyal istekler girebilir. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken, bu alanda daha önce ertelediğiniz iletişimlerinize eğilebilirsiniz. Yine ertelenmiş ya da yarım kalmış küçük görevlerinizi veya hazırlıklarınızı toparlayabilirsiniz.

Yay Burcu

Bu hafta hayattan aldığınız keyif, yaratıcılık, riskli yatırımlar, kişisel girişim projeleri ve çocuklarınız ile ilgili istekler, ilişkiler ve değerler gündemde olabilir. Alt tabanında ev, aile, başlatıp bitirmek istediğiniz şeyler, rutin akışınız ve sosyal çevreniz ile ilgili konular da olabilir. Bu alanda daha önce yapmak isteyip de ertelediğiniz konuları ele alabilirsiniz. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken gelecek başarılarınız ve ikili ilişkilerinizi etkileyen motivasyonlarınız, yaratıcı işleriniz ve gelecekle ilgili düşüncelerinizi gözden geçirebilir, eski keyifli deneyimleri tekrarlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Bu hafta aile, ev, memleket, kökler, özel hayat ya da başlamak ve bitirmek istediğiniz şeylerle ilgili istekler, ilişkiler ve değerler gündemde olabilir. Alt tabanında kısa geziler, kardeşler, yakın iletişim çevresi değişimleri, keyifli ya da yaratıcı aktivite, aile ve kariyer ile ilgili konular da olabilir. Bu alanda daha önce yapmak isteyip de ertelenen konuları ele alabilirsiniz. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken günlük rutininizi, uzaklara seyahatleri ya da sosyal deneyimleri de etkileyen aile ve özel hayat konularıyla ilgili eskiye dönüşler yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu

Bu hafta yakın aktif iletişim çevreniz, kardeş, komşular, aracınız, kısa yolculuklar, küçük evrak işleri ve zihinsel süreçlerinizle ilgili istekler, ilişkiler ve değerler gündemde olabilir. Alt tabanında finans, değerler, aile ve uzaklar ya da sosyal deneyimlerle ilgili konular da olabilir. Bu alanda daha önce yapmak isteyip de ertelenen konuları ele alabilirsiniz. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken bu alanda keyfi harcamalar, yatırımlar, paylaşımlı finans konularını da ilgilendiren plan, yolculuk ya da irtibatlarla ilgili eskiye dönüşler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu

Bu hafta finansal kaynaklar, yetenekler, kendinize yaptığınız yatırım, katma değer ya da özdeğeriniz ilgili istekler, ilişkiler ve değerler gündemde olabilir. Alt tabanında ikili özel veya finansal paylaşımlar, çözümlenmesi gereken konular, kardeşler, yakın aktif çevre ve kısa seyahatlerle ilgili konular da olabilir. Bu alanda daha önce yapmak isteyip de ertelenen konuları ele alabilirsiniz. Sizi 30 Mart’tan beri duraksatan Merkür, şimdi Retro’ya girerken bu alanda ikili ilişkilerinizi, ailenizi ve başlangıç bitişleri de ilgilendiren finansal kaynak ve kişisel değerler planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Ecem'in Mesajı

Haftaya sorumluluk, sınırlar, disiplin ve zamanla ilgili konularla başlasak da bütün hafta finans ve sosyal ilişkilerin getirdiği soyut konularla haşır neşir olacağız.

Bayram’a yaklaşırken özellikle Venüs’ün fazlaca vurgulanması isteklerimizin uyanması ve sosyal bağlarımızla ilgili irtibatların artışına işaret ediyor olabilir. Hepimiz hem “şimdi”nin keyfine varıp, “gelecek” isteklerimizi kovalamanın tatlı telaşına kapılabiliriz.

Bunları yaparken, Merkür’ün Koç Retrosu’nun ertelediğimiz kişisel fikirlerin zamanının yaklaştığını ya da bu hazırlıklara başladığımızı işaret edebileceğini de unutmayalım.

1 – 7 Nisan Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

1 – 7 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

Terazide Ay Tutulması 25 Mart 2024 Yükselen

1 – 7 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

Venüs Koç Burcunda Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir