#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

15 – 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

15 – 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

17
NİSAN

Venüs Koç Kuzey Düğüm kavuşumu

İlişkiler, istekler, finans ve sosyal bağlar ile ilgili yeni ve toplu deneyimler zamanı! Tanışmalar, seçimler, sosyal etkinlikler ve ilkler gündeme gelebilir. 

19
NİSAN

Güneş Boğa burcunda

Bir ay boyunca güven, istikrar, kalıcılık ve üretkenlik odaklarımız artabilir. Güç elde etmek ya da fiziki ve somut hedefler belirlemek için güzel zamanlar.

20
NİSAN

Mars Balık Uranüs Boğa Sekstili

Bir şeyleri farklı yollarla denemek, ilklere adım atmak, soyut bir planı somut hale getirmek için farklı yollar denemek görülebilir. Orijinallik ve ilkler kadar bazı gerilimli yansımalar da oluşabilir.

21
NİSAN

Jüpiter Boğa Uranüs Kavuşumu

Somut ve gerçekçi büyüme ve gelişme fırsatları açısından sürprizler zamanı! Bu dönem toplu deneyimlerle hayatımızı değiştirmek isteyebiliriz ya da kendimizdeki değişimle çevremize de etki edebiliriz.

21
NİSAN

Güneş Boğa Plüto Kova Karesi

Bazılarımız için mevcut durumları değiştirememekten doğan yoğun atmosfer, bazılarımız için ise korkuları yok edecek somut inisiyatifler almak adına bir süreç olabilir. 

15 - 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Haftaya yeni istekler ve bireysel odaklarınızla başlayabilirsiniz. Şimdi bir ay boyunca odağınız yetenek ve değer alanında; bu durum moral, motivasyon ve yaratıcı keyifli işler temalarını da beraberinde getirebilir. Hafta sonunda ise yine finansal konularda uzun soluklu değişim adımlarına ve ilklere açık gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeler ilerleyen zamanlarda sizi, finansal kaynaklarınızı, yetenek ve sosyal çevrenizi değiştirme potansiyeli getirebilir.

Boğa Burcu

Haftaya çalışma ve sosyal yaşantınızı, dolaylı olarak da sizi etkileyen fakat bir tık arka planda, kontrol dışı ya da beklenmedik sosyal etkileşimlerle başlayabilirsiniz. Şimdi bir ay boyunca odağınız kendiniz, temel hayat motivasyonlarınız olacak; bu durum ev, aile, başlamak ve bitirmek istediğiniz işler gibi temaları da beraberinde getirebilir. Hafta sonunda ise hayatınızı değiştirebilecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmeler ilerleyen zamanlarda ev, aile, sosyal çevre ve iş -başarı – kariyer alanlarınızı da etkileyebilir.

İkizler Burcu

Bu hafta sosyal çevre, arkadaşlar, gelecek planlarınız ile ilgili istekler, ilişkiler ve değer konularında yenilikler gündemde olabilir. Şimdi bir ay boyunca arka planda kalmak ve bazı konular üzerine düşünmek ya da dinlenmek isteyebilirsiniz; bu durum kararlar, planlar, kardeşler, yakın çevre ve kısa geziler temalarını da etkileyebilir. Hafta sonunda ise sizin kontrolünüz dışında olan eşin iş değişimi ya da kardeşlerle ilgili gelişmeler hakkında haberler alabilirsiniz. Bu gelişmeler ileride sizin de hayatınızın akış nüanslarını değiştirebilir.

Yengeç Burcu

Haftaya iş, kariyer ve aile sorumlulukları gereği rolünüzle ilgili istek, ilişkiler ve değer konularında yeniliklerle start veriyorsunuz. Şimdi bir ay boyunca sosyal çevre ve gelecek planlarınız adına odaklarınız olabilir. Bazıları için irade gösterebilirsiniz. Bu durum gelirler, yetenek ve finansal kaynaklarınızla ilgili temalarınızı da etkileyebilir. Hafta sonunda ise yine sizi sosyal anlamda geliştirebilecek ilklerle ilgili duyumlar alabilir, fırsatlar görebilirsiniz. Bu gelişmeler ileride yine finansal akış ve yeteneklerinizi etkileyebilir.

Aslan Burcu

Haftaya uzaklar, sosyal çevre ve deneyimler (eğitim, medya, hukuk, seyahat) ile ilgili istek, ilişki ve değer yenilikleriyle başlıyorsunuz. Artık bir ay boyunca kariyer, hedef, başarı ve aile rolleriniz adına odaklar ve efor temalarınız olabilir. Bu durum sizin temel hayat görüşünüz ve hayatınızı yönlendirme motivasyonunuzu da etkileyebilir. Hafta sonunda ise yine sizi hayat ve başarı hedefleriniz konusunda geliştirecek yeni bir sosyal trend ile ilgili gelişmeler ve büyüyen gündemler yaşayabilirsiniz. Başarı rotanızın değişimi size de farklı motivasyonlar getirebilir.

Başak Burcu

Haftaya özel ve finansal paylaşım konuları ve çözümlenmesi gereken durumlarla ilgili istek, ilişki ve para yenilikleriyle başlıyorsunuz. Artık bir ay boyunca uzaklar, sosyal çevre ve deneyimler (eğitim, medya, hukuk, seyahat) ile odaklar ve efor temalarınız olabilir. Bu durum sizin yeni bir hayat deneyimine hazırlanmanıza temel hazırlayabilir. Hafta sonunda ise yine aynı temalarda sizi sosyal deneyimler konularında geliştirecek yeni bir sosyal trend ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum ileride farkında olmadan büyük değişimlere adım atacağınızı gösterebilir.

Terazi Burcu

Haftaya ilişki, ortaklık, sözleşmeler ile ilgili istek, ilişki ve değer yenilikleriyle başlıyorsunuz. Artık bir ay boyunca finansal, özel paylaşım ve çözümlenmesi gereken temalarınız olabilir. Bu durum sosyal çevre ve gelecek planları adına da etkileyebilir. Hafta sonunda ise yine paylaşımlar ve çözümlenmesi gereken konularla ilgili büyüyen gündemler veya geleceğe dönük gelişim fırsatları ile ilgili yeni bir sosyal trend ortaya çıkabilir. Adaptasyon göstermeniz halinde bu sizi farklı çevre ve gelecek planlarına ulaştırabilir.

Akrep Burcu

Haftaya çalışma, rutin ve görevleriniz ile ilgili istek, ilişki ve değer yenilikleriyle başlıyorsunuz. Artık bir ay boyunca partner, ortak ve sözleşmelerle ilgili temalarınız olabilir. Bu durum başarı ve hayat hedeflerinizi de etkisi altına alabilir. Hafta sonunda ise kendinize ilişki ve ortaklıklarla gelişme fırsatları zemini bulabileceğiniz büyüyen gündemler ve yeni bir sosyal trend ortaya çıkabilir. Bu eşinizle veya dostlarınızı da etkileyebilir. Bazı seçimleri realist olarak yapmanız halinde bu durum sizin de aile rolünüzü veya başarılarınızı etkileyebilir.

Yay Burcu

Haftaya moral, yaratıcılık ve gelecek ile ilgili istek, ilişki ve değer yenilikleriyle başlıyorsunuz. Artık bir ay boyunca çalışma, rutin ve görevleriniz ile ilgili odak temalarınız olabilir. Bu durum sosyal deneyimlerinizi (medya, hukuk, eğitim, uzaklar, seyahatler) de etkisi altına alabilir. Hafta sonunda ise yine rutin veya çalışma hayatınızla ilgili adaptasyon göstermeniz veya öngöremediğiniz büyüyen gündemler ve yeni bir sosyal trend ortaya çıkabilir. Uyum sağlayabilirseniz, bu fırsatlar size yeni deneyimlerin kapısını açabilir.

Oğlak Burcu

Haftaya ev, aile, başlatmak ve bitirmek istediğiniz işler ile ilgili istek, ilişki ve değer yenilikleriyle başlıyorsunuz. Bazı seçimler yada eforlar doğabilir. Artık bir ay boyunca moral, motivasyon, kreatif işler odak temalarınız olabilir. Bu durum paylaşımlı finansal kaynak ve çözümlenmesi gereken işlerinizi de etkisi altına alabilir. Hafta sonunda ise yine moral, gelecek ve yaratıcı işler adına gelişme fırsatları zemini bulunacak büyüyen gündemler ve yeni bir sosyal trend ortaya çıkabilir. Bu konu biraz yatırım da isteyebilir.

Kova Burcu

Haftaya kardeşler, yakın çevre aktivasyonu ve iletişim ile ilgili istek, ilişki ve değer yenilikleriyle başlıyorsunuz. Seyahatleriniz olabilir. Artık bir ay boyunca ev, aile, başlatmak ve bitirmek istediğiniz işler ile ilgili odaklarınız olabilir. Bu durum ilişkinizi, ortak ve sözleşmelerinizi de etkisi altına alabilir. Hafta sonunda ise yine ev, hane, temel atma, başlangıç ve bitişler adına gelişme fırsatları zemini bulunacak fakat seçimler gerektiren büyüyen gündemler ve yeni bir sosyal trend ortaya çıkabilir. Taşınma, sözleşme ve partner ile ilgili konular da olası.

Balık Burcu

Haftaya yetenek, kaynak ve finans ile ilgili istek, ilişki ve değer yenilikleriyle başlıyorsunuz. Harcamalar olası. Artık bir ay boyunca kardeş, yakın çevre aktivasyonu ve iletişim ile ilgili odaklarınız olabilir. Bu durum rutin akışınızı ve çalışma ortamınızı da etkisi altına alabilir. Hafta sonunda ise kardeş, planlar, yakın çevre, iletişim ve kısa seyahatler adına gelişme fırsatları zemini bulabilir, büyüyen gündemler ve yeni bir sosyal trend ortaya çıkabilir. Bu durum akışınızı ve rutininizi de etkileyebilir.

Ecem'in Mesajı

Bu haftaya sosyal ve finansal konulardaki yeni istek ve etkinliklerle başlıyoruz. Ayrıca gökyüzü bizi bir yandan ayağımızı yere sağlam basmaya ve somut odaklar bulmaya teşvik ederken, diğer yandan da kozmik sürprizler hazırlıyor.

Jüpiter ve Uranüs kavuşurken, ilkleri ve yeni gelişme zeminlerini çoğu zaman sosyal ve özel çevrelerimizle deneyimleyebiliriz. Hala Merkür’ün Retro olduğunu unutmadan, keyifli değişimleri mutlulukla kucaklayabilmemiz dileğiyle…

Sevgiler…

15 – 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

15 – 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

Koçta Güneş Tutulması 8 Nisan 2024 Yükselen

15 – 21 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

Güneş Boğa Burcunda Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir