#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

20 – 26 Kasım Haftalık Burç Yorumları (2023)

20 – 26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

20
KASIM

Kova burcunda İlkdördün zamanı...

Kova’daki İlkdördün’le haftaya başlıyoruz. Tanıtım, reklam, duyuru ve yardıma ihtiyacımız olan konularla ilgili işlerimizde sosyal çevre ve imkanları kullanabiliriz.

21
KASIM

Güneş ve Mars, Plüto'dan destek alıyor...

Plüto etkileşimli bir kaç gün amaç ve odaklarımız için harekete geçmekte yoğun istek ve konsantrasyonumuz olabilir. Eksikleri ve açıkları kapatarak da kullanabiliriz.

22
KASIM

Güneş Yay burcunda...

Güneş Yay’a geçerken umut ve öğretiye odaklanıyoruz. Aynı gün Satürn karesiyle eksik kalan, tamamlanmamış ve blokaj yaratan sorumluluklar kendini hatırlatabilir.

24
KASIM

Mars Yay burcuna geçerken, Satürn'le kare yapıyor...

Fazlaca arka planlı bir dönemden çıkan Mars Yay’a geçerken Satürn’den gelen kare ile sorumluluklarını ve alması gereken inisiyatiflerle ilgili çerçeveyi hatırlatıyor.

26
KASIM

Venüs Uranüs'ü görmüyor...

Venüs ve Uranüs’ün birbirini görememesi, ilişkiler, aşk ve parada sürprizlere açık etkiler getiriyor. Aniden gelen özgürleşme dürtüsü bizleri hataya sevk edebilir.

20 - 26 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Haftaya sosyal gelişmelerle başlıyorsunuz. Yoğun Akrep sezonundan sonra, bir ay boyunca eğitim, medya, yabancılar ve hukuk ile ilgili uzak çevre etkileşimleriniz artabilir. Kendinize yeni bir pencere açmak isterken, bazı şartlar sizi zorlasa da yine vazgeçmeyin, her şeyin bir zamanı var. Hafta sonuna doğru ilişkiler, özgüven ve para konularında sürprizlere hazır olun.

Boğa Burcu

Haftaya başarı odaklarınızla başlıyorsunuz. Bazı çalışmalarınız görünür hale geliyor. Şimdi bir ay boyunca kişisel ve finansal paylaşımlar ile ilgili gündemleriniz artabilir. Sizi geleceğe taşımayacak kişi, iş ve yükler ile ilgili aldığınız sorumluluklar da fazlaca hissedilebilir ve bazı yapılandırmalar şart olabilir. Hafta sonuna doğru sağlık, rutin ve çalışma hayatınızda sürprizlere açık olun.

İkizler Burcu

Haftayı uzak çevre, eğitim, medya, hukuk ve yabancılar ile ilgili olgunlaşan konularla açıyorsunuz. Şimdi 1 ay boyunca ikili ilişkiler merkeze oturuyor. Yerleşim ve iş değişimi gündemi sahibi olanlar için bazı ayarlama gereklilikleri de olası. Aynı zamanda otorite figürlerinden kaynaklı bazı blokaj ya da sorumluluklar çıkabilir. Bu hafta proje ve tahminleriniz sizi oldukça şaşırtabilir.

Yengeç Burcu

Haftayı ikili ve finansal paylaşım konuları ile açıyorsunuz. Bu konuda bazı çözüm ve krizler görünür hale gelebilir. Şimdi bir ay süreyle sağlık, rutin ve çalışma hayatınıza odaklanıyorsunuz. Uzun soluklu planlar; rutin hayatta bazı sorumluluklar getirebilir. Günlük hayattaki temponuzun artışıyla sağlık ve dinlenme ihtiyaçlarınızda dengeyi sağlayın. Özel hayatta sürprizlere açık olun.

Aslan Burcu

Haftayı ikili ilişkilerle açıyorsunuz. Birileriyle karşılıklı konuşmanın vakti gelmiş olabilir. Şimdi 1 ay boyunca sizi mutlu eden gelecek konularına eğiliyorsunuz. Tabi önceden aldığınız bazı yükler ya da şuan almanız gereken sorumluluklar şuan için sizi sıkıyor gibi hissetseniz de çözüm odaklı davranın. Bu hafta yakın çevrenizle sürpriz iletişimler kurabilir, ilginç görüşmeler yapabilirsiniz.

Başak Burcu

Haftaya sağlık, rutin ve çalışma hayatında ortaya çıkan şeyler ile başlıyorsunuz. Şimdi bir ay süreyle özel hayat, ev, aile ve başlatıp bitirmek istenilen konulara eğiliyorsunuz. Yerleşim ve iş değişimi için bazı ayarlamalar veya otorite figürleri adına bazı blokaj ya da efor sarfı konuları gündeme gelebilir. Uzak çevreler size finansal ve özdeğersel konularla ilgili şaşırtıcı gelişmeler getirebilir.

Terazi Burcu

Haftayı motivasyon ve gelecek ile ilgili olgunlaşan konularla açıyorsunuz. Bir iş ve projenin artık vakti gelmiş olabilir. Bir ay boyunca iletişim üzerine odaklanıyorsunuz. İletişimi başarılı kullanarak bazı gereksiz sorumluluklardan kurtulabilir ya da ilerisi için faydalı olabilecek bazı tavizler vermeniz gerekebilir. Ayrıca aniden gelişebilecek olası harcama isteği ve tepkisel tutumlara dikkat!

Akrep Burcu

Haftaya ev, aile ve özel hayatta müdahale gerektiren durumlar ile başlıyorsunuz. Elinizi taşın altına koymanız gerekebilir. Şimdi bir ay süreyle yetenek, finans ve özdeğer ile ilgili odaklarınız başlıyor. Gelecek planlarını yapılandırmak veya mümkün kılmak için şimdi bazı yatırımlar yapmak gerekebilir. Bu hafta insanları iyi gözlemleyin, beklediğiniz gibi olmasa da tahminleriniz doğru çıkabilir.

Yay Burcu

Haftayı iletişim ve yakın çevreniz ile ilgili olgunlaşan konularla açıyorsunuz. Bir konuşma ya da evrak işinin vakti gelmiş olabilir. Bir ay boyunca kendinizi merkeze alıyorsunuz. Abartılı tutumlardan kaçınıp iş bitirici olursanız, bir çok şeyi başarabilirsiniz. Ev, aile ve otorite sorumlulukları da olasıdır. Hafta sonunda şaşırtıcı ve sürprizli bir hava planları aksatabilir, ilginç duyumlar olabilir.

Oğlak Burcu

Haftaya yetenek, finans ve değer konuları ile başlıyorsunuz. Bu konuda bazı çözüm ve krizler görünür hale gelebilir. Şimdi bir ay süreyle hazırlık, inziva ve arka plan çalışma odaklarınız başlıyor. Hedefleriniz için bazı ayarlamalar veya kurgusu zaman isteyen planlar yapmak gerekebilir. Başarı konuları ya da göz önünde olduğunuz alanlar ile ilgili bazı şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu

Haftayı temel motivasyonlarınız ile ilgili olgunlaşan konularla açıyorsunuz. Kendiniz için bir şeyler yapmanın vakti gelmiş olabilir. Bir ay boyunca gelecek planlarına ve sosyal çevrelere odaklanıyorsunuz. Tabi önceden aldığınız bazı yükler ya da şuan almanız gereken sorumluluklar şuan için sizi sıkıyor gibi hissetseniz de çözüm odaklı davranın. Uzak çevrelerden sürpriz duyumlar gelebilir.

Balık Burcu

Haftaya dinlence ve arka plan konuları ile başlıyorsunuz. Kendinize zaman ayırmak isteyebilir ve ileriye dönük düşünebilirsiniz. Şimdi bir ay süreyle başarıyı odağınıza alıyorsunuz. Hedef ve sorumluluk konuları için uğraşmak, engelleri kaldırmak için tüm yeteneklerinizi sergilemek gerekebilir. Ani ve dürtüsel fikirlere kapılarak özel paylaşım ve finansal bağları riske etmemeye çalışın.

Ecem'in Mesajı

Yoğun bir Akrep sezonundan sonra hepimizin; Yay’ın umut ve öğretiler dolu atmosferine ihtiyacı vardı öyle değil mi?

Siyah ve beyazı ayırdıktan sonra bu hafta kanatlarımızı hafiften ve tedbirli açma, dışarlıklı Yay enerjisiyle birbirimizle umudu paylaşma zamanı.

27 Kasım’daki İkizler Dolunay’ına kadar, bu hafta Yay’ın pozitif enerjisiyle iş yükü ve sorumlulukları şimdiden hafifletmeye bakın derim 🙂

Ecem Onay – Astrolog

(Instagram; @astrologicbyecem)

20 – 26 Kasım Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

20 – 26 Kasım Haftalık Burç Yorumları (2023)

13 – 19 Kasım Haftalık Burç Yorumları

20 – 26 Kasım Haftalık Burç Yorumları (2023)

27 Kasım – 3 Aralık Haftalık Burç

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir