#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

23 – 29 Ekim Haftalık Burç Yorumları (2023)

23 – 29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

23
EKİM

Güneş Akrep burcunda...​

Motivasyonlar değişiyor; şüpheci, derin, elemeci, gizliliğe önem veren ve enerjimizi yoğunlaştırabileceğimiz bir dönem başlıyor.

24
EKİM

Güneş Satürn’le üçgen!

Zamana bıraktığımız hususlar ile alakalı etkin çözüm üretmek ve sorumluluk almak adına elverişli ve hızlı bir etkileşim yolda!

28
EKİM

Mars Jüpiter’e karşı!

Elemek adına efor sarf ettiğimiz durumlarda, aşırılıklarımıza ve bu hususlarda düşebileceğimiz ikilemlere dikkat edebiliriz.

29
EKİM

Merkür Jüpiter’e karşı!

İletişim ile ilgili konularda ve fikir alışverişlerindeki abartılı tepkilere dikkat etmek faydalı olabilir.

29
EKİM

Merkür Mars ile kavuşuyor!

Eleştiri yapmak isterken, kırıcı olmamaya özen gösterebiliriz. Öte yandan pek çok konuda hız ve hareket dikkat çekici olabilir!

23 - 29 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta sizler için ortaklı paylaşımlar ön planda. Bu alanda yapabileceğiniz fikir alışverişleri ve almanız gereken sorumluluklar gündeminizi oluşturuyor. Aklıselim bir tutum sergilemek ve üslup konusunda dikkatli olmak önemli olacaktır.

Boğa Burcu

Birebir ilişkiler ve ortaklı işler hususunda elemeyi düşündüğünüz durumlara yönelik etkin bir çözüm üretmek isteyebileceğiniz bir hafta olabilir. Derin analizlere ve fikir alışverişlerine açık olabilirsiniz.

İkizler Burcu

Günlük rutinlerinize yönelik sorumluluk artışı ve motivasyonlarınızı buna göre değerlendirmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu

Yaratıcılığınıza yönelik motivasyonlarınıza derin bir şekilde yoğunlaşabileceğiniz, aşk hayatı, ikili ilişkilerinize yönelik sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyebileceğiniz; fakat fazla eleştirel olmaktan imtina etmeniz gereken bir hafta olabilir.

Aslan Burcu

Aile yaşamınızda mesuliyetlerinize karşılık dirayetli ve çözüm odaklı ilerlemek isteyebilirsiniz. Gözden geçirmek istediğiniz hususlarda ise efor sarf edebileceğiniz fakat objektif olmaya özen göstermeniz gereken bir hafta olabilir.

Başak Burcu

Fikirlerinize yönelik derinleşmek, yoğunlaşmak isteyebileceğiniz bir vakit olabilir. İletişiminizde de daha içselliğe ve kendi alanınızda kalmaya odaklı, buna göre efor sarf edebileceğiniz bir hafta olabilir.

Terazi Burcu

Ortaklı harcamalar konusunda, gelir – gider dengesi adına ikileme düşmemeye özen gösterebileceğiniz ve buna odaklanarak enerjinizi bu çerçevede kanalize etmek isteyebileceğiniz bir hafta söz konusu olabilir.

Akrep Burcu

Motivasyonlarınız konusunda kendinize odaklı olabileceğiniz, uzun vadede tasarladığınız hobilerinize yer vermek isteyebileceğiniz; kendinizi keşfetmek ve farkına varmak adına emek vermek isteyebileceğiniz bir hafta olabilir.

Yay Burcu

Kendinize zaman tanımak, gözlem yapmak ve elimine etmek istediğiniz durumlarda; farkındalık geliştirmek isteyebileceğiniz, eleştiri oklarınızı kendinize doğrultabileceğiniz bir hafta olabilir.

Oğlak Burcu

Gelecek planlarınıza yönelik derin analizlere yönelebileceğiniz ve elemeler yaparak size en uygun olanı seçmek isteyebileceğiniz bir hafta olabilir.Verimlilik konusunda da kendinizi değerlendirmek adına çeşitli topluluklarda faaliyet gösterme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Kova Burcu

Kariyer ve statüye dair sorumluluklarınızın artabileceği, dirayetle efor sarf edebileceğiniz, uyuma odaklı bir motivasyon ile farkındalık geliştirebileceğiniz, aynı zamanda etkinliklerde fazlasıyla ön planda olmak isteyebileceğiniz bir hafta söz konusu olabilir.

Balık Burcu

Eğitim ve kendimizi geliştirmek adına verimli bir alan yaratmak ile bize uygun olmayanı ayıklamak isteyebileceğimiz vakitler! Sorumluluklara istinaden hızlı ve çözüm odaklı olmak, izole kalmak ve gözlem yapmak isteyebileceğimiz bir hafta bizlerle olabilir.

Merve'nin Mesajı

Haftanın en önemli olayı şüphesiz Akrep sezonunun başlaması olacaktır.

Uzun soluklu sorumluluklarla ilgilenmek ve elemeler yapmak isteyebileceğimiz, iletişimimizde yoğun gündemlerimizin olabileceği bir hafta bizi bekler.

Cumhuriyet’imizin 100.Yılı Kutlu Olsun!

Merve Yüksel – Astrolog

(Instagram; @astrologersirius)

23 – 29 Ekim Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

23 – 29 Ekim Haftalık Burç Yorumları (2023)

23 – 29 Ekim Haftalık Burç Yorumları

23 – 29 Ekim Haftalık Burç Yorumları (2023)

30 Ekim – 5 Kasım Haftalık Burç

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir