#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

25 – 31 Mart Haftalık Burç Yorumları (2024)

25 – 31 Mart Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

25
MART

Terazi Burcunda Ay Tutulması

İkili ilişkilere istinaden anlaşmalarda zorluklar ve ortaya çıkabilecek pürüzlere istinaden değişime ihtiyaç duyulabilecek zamanlar söz konusu olabilir.

28
MART

Venüs - Uranüs desteği

Özgürlük isteğimizin ve bireyselliğin ön planda olabileceği bir etkileşim. Harcamalarımız konusunda da imtinalı olmak da fayda var.

30
MART

Merkür durağı başlıyor!

Merkür Koç burcunda Retro‘ya girmek için durak hareketine başlıyor! Düşüncelerimiz kaynaklı aksaklıkların ayyuka çıkabileceği, hızlı iletişimin zorlayabileceği bir etkileşim söz konusu olabilir.

25 - 31 Mart Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

İzole kalmak ve arka planda ilişkilerinize yönelik bireysel istekleriniz hususunda çözüm üretmeyi isteyebileceğiniz ve iletişim kaynaklı kendinizi ifade etmekte aksaklıklar yaşayabileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir.

Boğa Burcu

Gelecek planlarınız konusunda yeteneklerinizi değerlendirmeyi isteyebileceğiniz, seçim yapmak konusunda gözlemlemeyi isteyebileceğiniz ve fikirleriniz konusunda çelişki yaşayabileceğiniz bir etkileşim hasıl olabilir.

İkizler Burcu

Gelecek planlarınız ve bunu hayata geçirmek adına gerekli motivasyon sağlayabilmek adına değişime ihtiyaç duyabileceğiniz, statünüze yönelik bireysel ve daha bağımsız bir duruş ile iletişim kaynaklı aksaklıklarla karşılaşabileceğiniz bir etkileşim söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu

Kariyer planlarınıza yönelik bitişler yahut başlangıçlar adına bir seçim yapmak ve inisiyatif almak gibi durumlar söz konusu olabilir. Düşünceleriniz hususunda dualiteye düşmemek adına imtinalı olmak faydalı olabilir.

Aslan Burcu

Hayat görüşünüz ve fikirlerinize yönelik farkındalık geliştirmek, değişim yapmak ve seçimlerinizi buna yönelik değerlendirmek isteyebileceğiniz, ancak ikilime düşebileceğiniz bir gündeminiz söz konusu olabilir. Ortaklı paylaşımlar hususunda ise kariyer planlarınıza yönelik isteklerinizi göz önüne alarak seçimler yapmak faydalı olabilir.

Başak Burcu

İlişkilerinize yönelik bireysellik isteğiniz söz konusu olabilir, fakat gözlem yaparak ve toleranslı davranarak çözüm üretmeniz uygun olabilir. Ortaklı paylaşımlara yönelik karar almak konusunda dikkat etmeniz, adımlarınızı ve seçimlerinizi sağduyulu bir şekilde atmanız faydalı olabilir.

Terazi Burcu

İlişkiler konusunda inisiyatif almanız gereken hususlar ve akabinde de değişimler söz konusu olabilir. İletişim kaynaklı dikkatli olmakta fayda var. Mesleki hayatınıza yönelik, bir süre gözlem yaparak ve geri planda kalarak bireysel bir şekilde çalışmalarınıza devam etmek isteyebileceğiniz bir gündeminiz söz konusu olabilir.

Akrep Burcu

Çalışma hayatınıza yönelik yapmayı istediğiniz seçimler konusunda izole bir şekilde karar vermek, en iyi seçimi yapabilmek adına inisiyatif almayı isteyebileceğiniz; fakat düşüncelerinize yönelik aksiyon almayı düşünüyorsanız, bu dönem harekete geçerken daha imtinalı olmanız faydalı olabilir.

Yay Burcu

Hobileriniz konusunda yeni deneyimlere açık olabileceğiniz, seçimler yapmak isteyebileceğiniz ve sosyal organizasyonlarda bulunabileceğiniz bir gündeminiz olabilir. Lakin, iletişim konularında dikkatli olmanız, düaliteye düşebileceğiniz konularda anlık kararlar vermemek faydalı olabilir.

Oğlak Burcu

Aile ile ilgili durumlar ve kariyer konularında ikileme düşebileceğiniz, inisiyatif alırken kararsızlık yaşayabileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir. İletişim konusunda bu dönem harekete geçmek sizi zorlayabilir, yanlış anlaşılmalara dikkat edebilirsiniz. Durağan bir dönem olabileceği için sağduyulu davranmak daha uygun olabilir.

Kova Burcu

Düşünceleriniz, hayata bakışınız bu dönem sizi kararsızlaştırarak seçimlerinizi zorlayabilir. Fikirlerinizi aktarmak için aksiyon alırken pürüzlere dikkat etmeniz faydalı olabilir. Kaynaklarınız hususunda da gözlem yaparak davranmak size katkı sağlayabilir.

Balık Burcu

Farkındalıklarınız hususunda arka planda kalarak bireysel seçimler yapmak adına irade gösterebileceğiniz bir etkileşim hasıl olmaktadır. Yeteneklerinize yönelik kararlar alırken bu dönem dikkat etmek faydalı olabilir, kararlarınız sizi ikileme düşürebileceği gibi kendinizi ifade ederken pürüzler de bulunabilir.

Merve'nin Mesajı

Bu hafta; ilişkilerimize yönelik çıkabilecek problemler, bireysellik isteğimizin ön planda olması ve iletişim yönlü aksaklıkların gündemimizde bulunabileceği bir gündem bizleri bekliyor.

Güzel ve verimli şekilde geçirebileceğimiz bir hafta olması dileğiyle…

Sevgiler… 

25 – 31 Mart Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

25 – 31 Mart Haftalık Burç Yorumları (2024)

Mars Balık Burcunda Burç Yorumları

25 – 31 Mart Haftalık Burç Yorumları (2024)

Terazide Ay Tutulması 25 Mart 2024 Yükselen

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir