#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

26 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları (2024)

26 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

27
ŞUBAT

Mars Kova kare Jüpiter Boğa

Efor sarf ederken aşırılıklara ve abartılı hareketlere dikkat etmenin faydalı olabileceği vakitler.

28
ŞUBAT

Güneş Balık kavuşum Merkür Balık

Fikirlerimiz konusunda subjektif olmamaya dikkat etmek uygun olabilir.

28
ŞUBAT

Merkür Balık kavuşum Satürn Balık

Düşüncelerimize yönelik girişimlerimiz için sistemli ve kararlı olmak adına değerlendirebileceğimiz bir etkileşim hasıl olmaktadır. 

29
ŞUBAT

Merkür Balık sekstil Jüpiter Boğa

Büyük düşünerek fikirlerimizi geliştirebilmek adına kullanabileceğimiz bir etki söz konusu olabilir.

29
ŞUBAT

Güneş Balık kavuşum Satürn Balık

Uzun vadeli planlarımız adına dikkat etmek ve motivasyonumuz adına bize faydası olmayan durumları gözden geçirmek adına değerlendirebileceğimiz bir iletişim söz konusu olabilir. 

1
MART

Güneş Balık sekstil Jüpiter Boğa

Motive olabilmek adına uygun, fakat pervasız davranışlar uyandırabilen bir etki olabileceği için dikkatli olmak faydalı olabilir. 

3
MART

Venüs Kova kare Uranüs Boğa

İlişkilere istinaden ani değişimler ve özgürlük konuları gündemde olabilir, kısa süreli bu hissiyatın pişmanlığa dönüşmemesi adına dikkat etmek faydalı olabilir. 

26 Şubat - 3 Mart Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Geleceğe yönelik planlarınız hususunda hareket ettiğiniz durumlara istinaden abartılı hallerden ve arka planda kalarak gözlemlediğiniz, farkına vardığınız düşüncelerinize yönelik subjektif olmamakta ve bunları geliştirmekte fayda var. Sizlere zaman kaybettiren durumlara yönelik karar vermeniz ve kendinize bir motivasyon sağlamanız gereken gündeminiz bulunabilir, ikili ilişkiler konusunda da yanlış anlaşılmalara dikkat etmek uygun olabilir. 

Boğa Burcu

Kariyerinize yönelik ettiğiniz mücadeleler konusunda aşırılıklardan kaçınmak faydalı olabilir, gelecek planlarınızda da gözleme dayalı fikir geliştirmek isterken tek yönlü bakış açısından kaçınmak, girişimlerinizde daha kararlı olmak uygun olabilir. Gözden geçirmeniz gereken durumlar ve sizi aşağı çeken çevresel faktörlere yönelik karar almayı düşünebileceğiniz ancak yine karar verirken tek taraflı bir bakış açısı olmaması için hareket etmeniz faydalı olabilir.

İkizler Burcu

Hayat görüşünüze ve kültürel faaliyetlere yönelik harekete geçmek, kendinizi geliştirmek ve bu hususta acele ederken de sarf ettiğiniz efor konusunda hırslı davranışlar gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Öte yandan kariyer konularınızda girişimleriniz hususunda kararlı olmak adına fikir yürütmek, ancak subjektif davranışlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Bu dönem motivasyonel manada kendinizi geliştirmeye yönelmek, sizlere zaman kaybettiren hususlarda dikkatli olabilmek fayda sağlayabilir.

Yengeç Burcu

Ortaklı paylaşımlarınız hususunda acele kararlardan uzak durmak ve dikkatli adımlar atmak faydalı olabilir. Bilinçli olarak yapmayı düşündüğünüz girişimlerde, öznel davranışlardan ziyade, sistemli olmak ve kararlı bir düşüncede olmak fikirlerinizi geliştirmek konusunda destekleyici nitelikte olabilir. Çünkü motivasyonel anlamda sizi geriye çekebilecek durumlara karşı hazırlıklı olmak, ilişkilerinize mahsuben geleceğe yönelik planlarınızda da sizi etkileyebilecek durumlara istinaden gardınızı yükseltmeniz adına fayda sağlayabilir.

Aslan Burcu

Birebir ilişkileriniz ve kariyeriniz arasında harcadığınız efor, sizi bu dönem yorabileceği için daha dikkatli adımlar atmak uygun olabilir. Ortaklı paylaşımlar hususunda ise geri planda kalarak, daha ziyade gözleme dayalı davranışlar sergilemeniz ve girişimlerinize istinaden kararlı bir duruş ile hareket etmeniz söz konusu olabilir. Geleceğe dönük planlarınızda size faydası olmayan sorumlulukları geride bırakmaya karar vermeniz gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerle alakalı yanlış anlaşılmalara dikkat etmek faydalı olabilir.

Başak Burcu

Mesleki manada kendinizi geliştirebilmek adına harcadığınız efor ve enerjiye istinaden abartılı hallerden kaçınmak, sorumluluklarınıza yönelmek uygun olabilir. İkili ilişkilerinizde ise bu dönem karar alırken objektiflikten uzaklaşmadan, fikirlerinizi geliştirebileceğiniz, kendinizi motive etmeye yönelik girişimlerde bulunmanız fayda sağlayabilir. Bu dönem rutinlerinizle ilgili ani değişimler ve bağımsız olmak isteyebileceğiniz bir vakit hasıl olabilir. 

Terazi Burcu

Keyif aldığınız hususlara yönelik efor sarf ederken, ortak paylaşımlı konularla ilgili ve finansal manada abartılı hallerden ve aceleci hareketlerden uzak durmak faydalı olabilir. Bu dönemi yıprandığınız konularda bir iki adım geriye çekilerek gözlem yapmak ve enine boyuna düşünerek, kararlı adımlar atmak; gelişiminize katkı sağlayan ve size motivasyonel manada fayda sağlayabilecek, vizyon katabilecek şeylere yönelmek olarak değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu

Ailevi konularda soğukkanlı davranmak ve aşırı tepkiler yerine sağduyulu olmak bu dönem uygun olabilir. Gelişim fırsatı adına, bütüncül bir bakış açısı ve ileri görüşlü bir şekilde başladığınız işlerde sistemli ilerlemeyi düşünebileceğiniz, lakin tek taraflı bir bakış açısından uzak durmanın faydalı olabileceği vakitler bulunabilir. Farkındalıklarınıza katkı sağlamayan, plan ve projelerinizde sizleri aşağı çekebilecek durumları da gözden geçirebileceğiniz bir gündeminiz söz konusu olabilir.

Yay Burcu

Fikirleriniz konusunda aşırılıklara meyletmekten ve buna yoğunlaşarak hareket etmekten imtina etmek faydalı olabilir. Ailevi durumlarınızda akışa bırakmanız, zamana yaymanız, gözlem yaparak; geri planda bulunmanız gereken hususlar söz konusu olabilir. Tek taraflı bakış açısından ziyade olayları daha bütüncül bir bakış açısı ile incelemek ve zamanınızı harcayan durumlara istinaden gardınızı yüksek tutmanız gereken durumlar hasıl olabilir. Yakın çevre ilişkileriniz hususunda da ani durumlar ve yanlış anlaşılmalara karşı tedbirli olmak fayda sağlayabilir.

Oğlak Burcu

Yeteneklerinize istinaden hobilerinizi yönlendirerek alternatif çözümler adına efor sarf etmek olarak değerlendirebileceğiniz, aşırılıklardan ve aceleci tavırlardan uzak durmanın bu anlamda size destek olabileceği bir etkileşim söz konusu olabilir. Fikirleriniz konusunda geniş düşünerek kendinize vizyon katmayı düşünebileceğiniz, kararlarınızı sorumluluklarınıza yönelik alabileceğiniz, sizi geriye düşürebilecek konularda da aklıselim adım atmanın faydalı olabileceği bir gündeminiz bulunacak olabilir.

Kova Burcu

Kendinize motivasyon sağlamak isterken aceleci davranışlarda bulunarak hareket etmekten, aşırı tepkiler vermekten imtina etmek uygun olabilir. Yeteneklerinizi değerlendirebilmek için yapacağınız girişimlerde kararlı ve motive olmak isterken attığınız adımlara dikkat etmek faydalı olabilir. Vizyon geliştirebilmek adına hareket edebileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir. Özgürlük isteğinize yönelik ani bitişler ve yanlış anlaşılmalara istinaden dikkatli olmak yararlı olabilir.

Balık Burcu

İzole kalarak alternatif çözümler aramak adına hareket etmenizin faydalı olabileceği, hırsları geride tutarak sağduyulu davranmanın yararlı olabileceği bir gündeminiz bulunabilir. Bütüncül ve objektif bir bakış açısı ile davranmanın; gerçekçi kararlar almanın, geliştirmeyi düşündüğünüz fikirlerinizi somutlaştırarak, ileri görüşlü bir şekilde ele almayı düşünebileceğiniz bir etkileşim hasıl olmaktadır. Zamanınızı boşa harcadığınız durumlar söz konusu ise bu dönem geri planda kalarak işlevini yitirmiş durumları gözden geçirmek faydalı olabilir.

Merve'nin Mesajı

Bu hafta; efor sarf etmek adına abartılı davranışlardan, subjektif kararlar almaktan ve düşüncelerimize istinaden kendimizi geliştirebilmek için geniş çerçeveden bakmaya çalışabileceğimiz bir gündem söz konusu olabilir. Güzel ve verimli bir hafta geçirmemiz dileğiyle… 

Sevgiler…

26 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

26 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları (2024)

Başak Dolunayı 24 Şubat 2024 Yükselen Burç

26 Şubat – 3 Mart Haftalık Burç Yorumları (2024)

4 – 10 Mart Haftalık Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir