#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

27 Mayıs – 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları (2024)

27 Mayıs – 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

28
MAYIS

Merkür Satürn sekstili

Merkür Satürn’den destek alırken haftaya kararlı, istikrarlı ve çok yönlü düşünen bir zihin enerjisi ve ciddi konuşmalarla başlıyoruz.

29
MAYIS

Mars Chiron Kavuşumu

Aksiyon, hareket, faaliyet, inisiyatif ve mücadele gezegeni Mars, yaralı şifacı Chiron ile kavuşurken hasar konusuna dikkat etmekte fayda olur. Bazılarımız için ise zararlı şeylerin hayattan çıkarılması veya şifa bulma zamanı.

31
MAYIS

Merkür Uranüs kavuşumu

Merkür Uranüs ile kavuşurken zihinsel enerjimiz; fikir, iletişim ve aktarımlarımızla ilgili ilginç, gergin veya orijinal şeyler üzerine yoğunlaşabilir. Fikirlere biraz zaman tanıyıp şimdi yaratıcılık üzerine düşünebiliriz.

27 Mayıs - 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta finans, yetenek, kendi değeriniz ve üretkenliğiniz üzerine düşünüyor olabilirsiniz. Arka planda hali hazırda sizi kısıtlayan ya da bekleten kurgular şimdi fiziki iletişim ve planlama zemini bulabilir, kazanç arttırmak için fazladan sorumluluk alabilirsiniz. Yine bazı sürprizlerle planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. İkili irtibatlarınızda ya da bireysel hayatınızda aksilik ve kazalara da dikkat etmekte fayda olur.

Boğa Burcu

Bu hafta zihninizi yoğunlaştıran bir bireysel konu hakkında hayatınızda bazı önemli konuşmaların ya da kararların görüşülebileceği etkiler söz konusu olabilir. Zihninizi toplamak, sosyal destek ve görüş almak, sosyal çevre ve gelecek planlarıyla ilgili ek sorumluluk almak gibi bazı gündemler de oluşabilir. İleriye dönük kararlarınız kendilerini belli edebilir. Uyku, sağlık ve enerji dengenize azami dikkat

İkizler Burcu

Arka plandaki dış koşullar, dinlence ya da hazırlık gündemleri ile ilgili gizli sizden gizlenen ya da henüz bahsini etmediğiniz fikirlerle ilgili bir haftadasınız. Belki hazır değilsiniz, belki de iletişimi yönlendirmek için direksiyon başında olmadığınızı hissediyorsunuz. Başarı için bazı karar ve planlarınız arasında seçim yapmanız gerekebilir. Sosyal çevrenizde veya kalabalıktaki irtibatlarınızda temkinli olun.

Yengeç Burcu

Sosyal çevre ilişkileri ve gelecek planları ile ilgili iletişimlerin arttığı sürprizli bir hafta! Bu dönem sosyal çevrenizde bazı hararetli, heyecanlı konuşmalar ve yenilikler olabilir. Alternatif olarak yeni bir gelecek planı düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Gelecekte duracağınız yer için şimdiden finansal ya da kendi değer ve donanımınız ile ilgili hazırlık süreci yaşıyor olabilirsiniz. Ek olarak otoriteler ile irtibatlarınızda temkinli ve makul olun.

Aslan Burcu

Kariyer, meslek, aile sorumlulukları ve başarı ile ilgili ilginç veya yeni iletişim ve kararlar haftasındasınız. Öyle ki hayata bakışınızı, sosyal duruş ve bireysel yaklaşımınızı da etkileyen bir farklılıklar süreci içine girmiş olabilirsiniz. Şimdi almayı düşündüğünüz ya da koşullar sebebiyle sizi de etkileyen bazı ikili sorumluklar konusunda kalıcı seçim ve planlar yapmanız gerekebilir. Ek olarak yol ve uzak çevre iletişimlerinizde temkinli olun.

Başak Burcu

Yabancılar, uzaklar, eğitim, medya, ve sosyal deneyimler ile iletişimlerin arttığı bir haftaya giriyorsunuz. Belki de bir şeyleri – özellikle sözleşme ya da ikili ilişkiler- ilk defa yapmanın verdiği bir gerginlik ya da heyecan taşıyor olabilirsiniz. Alternatif olarak dava ve hakedişler ile ilgili de gündemleri olan Başak’lar olabilir. Burada sürprizli, ilginç ya da beklenmeyen kararlar duyulabilir. Ek olarak sağlık ve harcalamarınızda temkinli olun.

Terazi Burcu

Finansal (kredi, miras borçlar), ikili paylaşım ve çözüm gereken konularla ilgili güven ortamı hakkında düşündüğünüz bir hafta! Öyle ki bazen çalışma hayatı, bazen de diğerlerinin hayatınıza getirdiği koşullarla beraber kendinizi hem finansal hem de sosyal anlamda etkileyen koşul veya iletişimler içinde bulabilirsiniz. Özellikle ikili irtibatlarınızda gerginliklere karşı temkinli ve makul olmakta fayda olur.

Akrep Burcu

İlişki, ortaklık, sözleşme, resmi ve sosyal birliktelikler ile ilgili önemli ve farklı kararlar haftasındasınız. Bu süreçte bir tık ipler sizin elinizde değilmiş, ya da diğerleri tarafından dikte edilmiş hissedebilirsiniz. İnsanların değişimi, işler, sözleşmeler ve koşulların değişimi sizi şaşırtabilir. Fakat yine aynı şekilde geleceğe dönük bazı şeyleri yeni ortaklıklarla ya da başlangıçlarla bağlama fırsatı da bulabilirsiniz. Ev ve iş yeri aksiliklerine dikkat.

Yay Burcu

Rutin hayat akışı, sağlık, çalışma ortamınız, bakım, görev, sorumluluk ve sizin için önemli kişilerin içinde bulunduğu koşullar ile ilgili bazı iletişim ve kararlara adapte olmak ya da bir düzen getirmek ile ilgili bir haftadasınız. Bu konuyla alakalı olarak ev, aile ve başlayıp bitirmeniz gereken konularla ilgili uzun soluklu bir karar alma sürecine de girmiş olabilirsiniz. Motivasyonunuzu dalgalandırmadan arkadaşlarınızla irtibatlarınızda makul olun.

Oğlak Burcu

Hayattan keyif almak, motivasyon sağlamak, gelecek ve yaratıcılık planları ve iletişimleri ile ilgili bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bazen kendi isteğiniz bazen de dış koşullarla beraber size akan bu değişimler zemininde “ilk defa” yapılan konuşmalarla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandan beri yapmak isteyip sadece kurguda kalan planlarınızı somutlaştırarak yaratıcı şeyler yapmanız olasıdır. Ek olarak ev ve mekan aksiliklerine karşı tedbirli olun.

Kova Burcu

Ev, hane, aile ya da başlatmak ve bitirmek istediğiniz şeylerle ilgili iletişimlerin arttığı bir hafta sizi bekliyor. Bazı kararlarla ilgili seçimler yapma gerekliliği ya da şaşırtıcı haberlerin gündemi değiştirmesi olasıdır. Uzun zamandır temelde inandığınız ev, aile yaşamı, başlangıç ya da bitiş konularına farklı bir gözle bakıyor da olabilirsiniz. Belki artık bazı finansal adımlar atmak gerekebilir. Ek olarak yolculuk, araç ve gereç aksiliklerine dikkat.

Balık Burcu

Yakın iletişim çevresi, zihinsel plan ve karar süreçleri, kardeş ve komşular, kısa eğitim ve yolculuklar ile ilgili iletişimlerin yoğunlaştığı bir haftadasınız. Hali hazırda hayat sorumlulukları hala sürerken , şimdi biraz irade göstererek planlarınızda ve yakın çevrenizde bazı değişimler yapabilir, ilkleri hayatınızda somutlaştırabilirsiniz. Alternatif olarak çevre değişimi de olasıdır. Finansal harcamalarınıza ve aksiliklere karşı tedbirli olmak gerekebilir.

Ecem'in Mesajı

İletişim dili ve temposu açısından oldukça önemli bir haftaya giriyoruz. Bir süre önce yaşadığımız önemli geçiş ve irtibatlardan sonra gökyüzü zihnimizi organize etmemize izin veriyor.

Böylelikle fikirler planlara, planlar da yeniliklere dönüşebilir. Böyle bir atmosferde her detayı gözden geçirdiğimize ve bir şeyleri atlamadığımıza emin olmak gerekebilir. Zihinler böyle yoğunken iletişimde gerginliklere ve dalgınlık sebebiyle oluşabilecek aksiliklere karşı da temkinli olmakta fayda var.

Keyifli haftalar olsun!

27 Mayıs – 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

27 Mayıs – 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları (2024)

Jüpiter İkizler Burcunda Burç Yorumları

27 Mayıs – 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları (2024)

27 Mayıs – 2 Haziran Haftalık Burç

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir