#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

8 – 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

8 – 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

8
NİSAN

Koç Burcunda Güneş Tutulması

Merkür Retrolu bu tutulmada; sosyal ve kişisel hayatımızda ilkler ve girişim isteği kendini hissettirebilir. Bazıları için ertelenmiş girişimlerin penceresi açılırken, bazılarımız da gecikmiş hazırlıklarını tamamlayabilir. Yalnız zamanlama ve planlamanın etkisi de önemli olacaktır. Retroyu unutmayalım 🙂

10
NİSAN

Mars Satürn kavuşumu

Mars Satürn kavuşurken; Geri planda ve gözlemci bir konumda girişimlerde bulunmak için sistemli bir şekilde hareket edebileceğiniz bir etkileşim olarak değerlendirilebilir.

12
NİSAN

Güneş Merkür kavuşumu

Güneş Retro Merkür ile kavuşurken; İletişimsel manada eski konuların tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Subjektif kararlardan ve yanlış anlaşılmalardan imtina etmek faydalı olabilir.

8 - 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

İletişim kaynaklı yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz gereken bir vakit söz konusudur. Sorumluluklarınız hususunda, arka planda kalarak ve ölçüp tartarak hareket etmek, yapmak istediğiniz girişimler adına sizlere fayda sağlayabilir.

Boğa Burcu

Bu dönem düşünceleriniz konusunda izole kalarak kararlar almak, gelecek planlarınızı buna göre değerlendirip, gözlem yaparak somut bir hale getirmek adına hareket edebileceğiniz bir dönem hasıl olabilir.

İkizler Burcu

Sosyal çevrenizde bu dönem yanlış anlaşılmalar yaşamamak adına dikkat etmeniz uygun olabilir. Kariyer konularına yönelik girişimlerde bulunurken sistemli ve bütüncül bir bakış açısı hareket edebileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir.

Yengeç Burcu

Kariyere yönelik yeni girişimleriniz hususunda zamanlamanıza dikkat etmek; İletişim kaynaklı problemlerden imtina etmek ve sorumluluklarınızı uygulamak için gözlem yaparak hareket etmek, bu dönem faydalı olabilir.

Aslan Burcu

Hayat görüşünüz, bakış açınız konusunda bu dönem karar alırken subjektif olmamaya özen göstermek ve dikkat etmek faydalı olabilir. Eski konuların da gündemde olabileceği bir dönem söz konusu olabilir. Ortaklı paylaşımlara yönelik ise yeni girişimlerinizde kararlı bir şekilde, bütüncül bakış açısı ile hareket etmek fayda sağlayabilir.

Başak Burcu

Finansal paylaşımlarınızla alakalı girişimlerinizde ertelenmiş durumlara karşılık hamle yapmayı düşünebilir, gecikmiş bir durum söz konusu ise imtinalı davranabilirsiniz. ilişkilerinize yönelik gözlemci bir yapıda hareket etmeniz faydalı olabilir.

Terazi Burcu

İkili ilişkilere yönelik ani kararlar almaktan kaçınmak, temkinli davranmak ve iletişim kurmak bu dönem faydalı olabilir. Mesleki manada, sistemli bir çalışma ve bütüncül bir bakış açısı ile hareket etmek girişimleriniz adına uygun olabilir.

Akrep Burcu

Sorumluluklarınız konusunda gecikmiş olduğunu düşündüğünüz hususlar söz konusu ise zamanlamaya dikkat ederek hareket etmek uygun olabilir. Hobilerinizi süreklileştirmek ve bir düzene oturtmak, sistemli hale getirmek adına değerlendirebileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir.

Yay Burcu

Yeni girişimlerimizde isteklerimize ve keyif aldığımız şeylere yönelik hareket ederken; zamanlamaya mahsuben dikkat etmek, revize edilmesi gereken durumlara istinaden uygun hareket etmek söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu

Ailevi konularla alakalı ertelenmiş girişimler bulunuyor ise bu dönem düzenlememiz için gündemimizi meşgul edebilir. Bütüncül bakış açısı ile hareket ederek sorumluluklarımızı değerlendirmemiz söz konusu olabilir.

Kova Burcu

Ertelemiş olduğunuz eski düşünceleriniz konusunda revize etmeniz gereken durumlar bu dönem peyda olabilir. Kaynaklarınız hususunda ise bu dönem geri planda kalarak sistem yürütmeniz uygun olabilir.

Balık Burcu

Farkındalıklarınız konusunda gözleme dayalı bir şekilde hareket etmek, sorumluluklarınıza yönelik ise bütüncül ve ileriye dönük şekilde efor sarf edebileceğiniz bir etkileşim hasıl olmaktadır. Var olan yeteneklerinize mahsuben yeni girişimlerde bulunmak adına hareket edebileceğiniz ancak zamanlama konusunda dikkatli olmanız ve planlama yaparak hareket etmeniz uygun olabilir.

Merve'nin Mesajı

Bu hafta; yeni fikirlerimizi gerçekleştirmek için adım atmak yerine daha temkinli, gözlemci ve istikrarlı bir şekilde sorumluluklarımıza konsantre olmanın uygun olabileceği bir gündemimiz bulunabilir. Geçmiş konuları gündeme getirmekten ziyade, sağduyulu olmanın faydalı olabileceği vakitler. Güzel ve verimli bir hafta geçirmemiz dileğiyle…

Sevgiler… 

8 – 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

8 – 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

Venüs Koç Burcunda Burç Yorumları

8 – 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları (2024)

Koçta Güneş Tutulması 8 Nisan 2024 Yükselen

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir