#Aslan Burcu #Burç yorumları #Dolunay

Aslan Dolunayı 25 Ocak 2024 Yükselen Burç Yorumları

Aslan Dolunayı Yükselen Burç Yorumları yazımızla sizlere merhaba diyoruz!

Önce Aslan Dolunayı Yükselen Burç Yorumları yazımızı okumadan bu fenomenin bize getirdiği genel etkilere bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

Aslan Dolunayı fenomeninin sizlere keyifli gelişmeler getirmesi dileğiyle…

Aslan Dolunayı 25 Ocak 2024 Genel Etkileri

Aslan’da gerçekleşen bir dolunay; farkındalık, gerçek, ortaya çıkmak, aydınlanmak, güç uygulamak, çocuklar ve yaşamla ilgili durumları ortaya çıkarır.

 

Aslan Dolunayı ile Sosyal, toplumsal konular, kolektifte iz bırakabilecek ya da kontrolden çıkmış boyuttaki bazı gerçekler sınırlarını aşarak açığa çıkabilir. Bu gerçekler bir zümre, güç ya da merkezde benzer bir amaç için toplanmış topluluklar ile ilgili olabileceği gibi yozlaşmış, çürümüş, toplum dışına itilmiş ya da belli kimlikler tarafından manipüle edilen kesimler olarak da şımıza çıkabilir. de

 

İşin medya, hukuk, eğitim, ordu, sosyal kesimler veya birlikler adına da yansımaları olasıdır. Tüm bunlar olurken seslerin oldukça yüksek çıkacağı, çizmeyi aşan adımlar atılacağı ve tüm bunların geri dönülmez yollara ilerlediğini de söyleyebiliriz. Aslan Dolunayı fenomeninin getireceği rüzgar hızını; spor, çocuklar, gelecek projeksiyonları, spekülasyonlar, skandallar, ajanlar ve bağımsızlık ile ilgili bazı konularda çizginin aşılması, güç uygulanması, tehdit oluşturması ya da yüksek irtifalı bir savunma gösterilmesinden alabilir.

Bu konularda yapılan açıklamalar, çıkan haberler, ifşa edilen bilgiler ya da gizliliğini kaybetmiş durumlar bu rüzgarı yükseltecektir. Aynı şekilde yeraltı, memleket, güvenlik ve doğa olayları ile ilgili de bazı enerjilerin ortaya çıkışını görebiliriz. Aslan Dolunayı enerjisinin ardından kötü niyetli organize hareketler ya da geleceğe dair sistemini korumaya çalışanlar çıkabilir.

Aslan Dolunayı ile; Bireysel hayatlarımızda ise geri dönülmez konuşma ve adımlar sonrasında karşımızda duran gerçekle başbaşa kalabiliriz. Gerçek ve gerçeğin bükülmesi arasında güçlü bir çekişme bizi bekliyor olabilir.

Gerektiğinde mücadele etmeyi, gerektiğinde ise kesip atmayı bilenler, görünürde değil temelden sağlam bir gelecek kurmak isteyenler, olduğu alanda geleceğinin önünün kapatıldığını düşünenler kendilerine duvarları yıkarak bir yol bulacaktır. Fakat kendisine zarar veren şartları umutsuzca korumakta direnenler ise katlandıkları şeylerle beraber gittikçe büyüyen yeni kayıplar vermeye ve geleceğe giden yollarının önünü kendi elleriyle kapatmaya meyilli olabilirler.

Aslan Dolunayı 25 Ocak 2024 Yükselen Burç Yorumları

Koç Burcu

Aslan Dolunayı ile Motivasyon, gelecek, çocuklar ve yaratıcılık ile ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi geleceğe ve sosyal çevrelerinize bakışınızı değiştirebilir. Tüm bunlar finans ve özdeğer açısından önemli alt gündemler getirebilir. Başarıya yönelik azim ve iradenizin yüksek olduğu günlerdesiniz. Hal böyle olunca bu görünüm bazen bazı çekişmelere dualitesinde ise yüksek azimli girişimlere zemin hazırlayabilir. 

Boğa Burcu

Aslan Dolunayı ile Ev, aile ve bitirmek istediğiniz şeyler ile ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi başarı ve hedeflerinize bakışınızı değiştirebilir. Tüm bunlar kişisel gelişiminiz açısından önemli alt gündemler getirebilir. Deneyim, eğitim, medya, hukuk ve sosyal konulara yönelik azim ve iradeniz hayli yüksekken; bu etki bazen bazı stresli iletişimlere; dualitesinde ise size hizmet etmeyen ortamlardan ayrılmanıza zemin hazırlayabilir. 

İkizler Burcu

Aslan Dolunayı ile Yakın çevre iletişimi, plan ve kararlar ile ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi uzak veya sosyal iletişim çevrelerinize bakışınızı değiştirebilir. Tüm bunlar arka plandaki büyüme adımları açısından önemli alt gündemler getirebilir. Paylaşılan finansal kaynaklar konusunda hayli yüksek enerjili günlerdesiniz. Bu görünüm bazen bazı kaynak ve enerji sarfiyatına dualitesinde ise yüksek azimli girişimlere zemin hazırlayabilir. 

Yengeç Burcu

Aslan Dolunayı ile Finans, maddi kaynak ve yeteneklerle ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi paylaşılan kaynaklarınıza (borç, kredi vs) bakışınızı değiştirebilir. Tüm bunlar gelecek ve sosyal çevre açısından önemli gündem getirebilir. İkili ilişkiler alanınızda hayli yüksek bir enerji aktifken; bu görünüm bazen rekabet ve çekişmelere dualitesinde ise yüksek eforla başarılı ve çözümcü bağlar kurmanıza zemin hazırlayabilir.

Aslan Burcu

Aslan Dolunayı ile Hayatınız, hayatı yönetme şekliniz ve bireysel girişimlerinizle ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi ikili ilişkilerinize bakışınızı değiştirebilir. Tüm bunlar kariyer ve başarıda büyüme adımları açısından önemli alt gündemler getirebilir. Günlük hayat temposu konusunda hayli yüksek enerjili günlerdesiniz. Bu görünüm bazen stres ve yorgunluğa dualitesinde ise önemli işlerin azimle halledilmesine zemin hazırlayabilir. 

Başak Burcu

Aslan Dolunayı ile Kontrol dışı gelişen ya da arka planda aklınızı yoran şeylerle ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi hayatınızın akışına veya çalışma ortamınıza bakışınızı değiştirebilir. Tüm bunlar eğitim, deneyim, medya, hukuk, seyahat gibi konular açısından önemli alt gündemler getirebilir. Hayattan keyif alma ve kişisel projeler konusunda hayli yüksek enerjili günlerdesiniz. Bu görünüm bazen hırs ve rekabete dualitesinde ise önemli işlerin azimle halledilmesine zemin hazırlayabilir. 

Terazi Burcu

Aslan Dolunayı ile Sosyal çevreler ve gelecek planlarınızla ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi genel moral ve motivasyonunuzu değiştirebilir. Tüm bunlar paylaşılan finansal veya manevi paylaşımlar açısından önemli alt gündemler getirebilir. Ev, aile ve başlatıp bitirmek istediğiniz şeylerde hayli yüksek enerjili günlerdesiniz. Bu görünüm bazen hararetli iletişimlere dualitesinde ise bazı durumların netleşmesine zemin sağlayabilir.

Akrep Burcu

Aslan Dolunayı ile Kariyer ve başarılarınızla ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi ev, aile, özel hayat ya da başlatıp bitirmek istediğiniz şeylere olan bakışınızı değiştirebilir. Tüm bunlar ortaklık ve ikili ilişkilerinizdeki gelişme adımları açısından önemli alt gündemler getirebilir. Yakın ve aktif iletişim çevrenizin temposu hayli yüksek enerjili olabilir. Bu görünüm bazen iletişimsel gerginliklere dualitesinde ise önemli işlerin azimle halledilmesine zemin hazırlayabilir. 

Yay Burcu

Aslan Dolunayı ile Eğitim, deneyim, medya, hukuk ve yabancı yer ve kişilerle ilgili bir gündem & farkındalık; şimdi yakın iletişim çevrenize bakışınızı ya da fikirlerinizi değiştirebilir. Tüm bunlar günlük rutinler ve çalışma açısından önemli alt gündemler getirebilir. Finans ve yetenek geliştirme atılımlarınız açısından hayli yüksek enerjili günlerdesiniz. Bu görünüm bazen yüksek harcamalara dualitesinde ise bazı durumların netleşmesine zemin sağlayabilir.

Oğlak Burcu

Aslan Dolunayı ile İkili özel veya finansal paylaşımlarla ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi yetenek ve kaynaklarınıza bakışınızı değiştirebilir. Tüm bunlar moral, motivasyon ve yaratıcı işler açısından önemli alt gündemler getirebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz fikir ve aksiyonlar ile ilgili hayli yüksek enerjili günlerdesiniz. Bu görünüm bazen fazlaca kendinizi merkezde bulup mücadele etmenizi dualitesinde ise pek çok adımınızın netleşmesini getirebilir.

Kova Burcu

Aslan Dolunayı ile İkili ilişkiler, ortaklık ve taşınma konularıyla ilgili bir gündem & farkındalık; şimdi kendi motivasyonlarınıza bakışınızı ya da fikirlerinizi değiştirebilir. Tüm bunlar bir şeyleri başlatıp bitirmek ya da aile hayatı açısından önemli alt gündemler getirebilir. Bu dönem arka planda zihinsel açıdan hayli yüksek enerjili günlerdesiniz. Bu görünüm bazen kafa karışıklığı ve söylentilere dualitesinde ise bazı olasılıklarınızın netleşmesine yol açabilir.

Balık Burcu

Aslan Dolunayı ile Çalışma hayatı, rutin, sağlık & küçük görevler ile ilgili bir gündem veya farkındalık; şimdi olaylara arka planda yaklaşımınızı ve fikrinizi değiştirebilir. Tüm bunlar plan, program, fikir ve yakın çevre iletişiminiz açısından önemli alt gündemler getirebilir. Sosyal çevre ve gelecek planlarıyla ile ilgili hayli yüksek enerjili günlerdesiniz. Bu görünüm bazen fazlaca alan koruma adına mücadele etmenizi dualitesinde ise pek çok sosyal hedef ve adımınızın netleşmesini getirebilir.

Ecem'in Mesajı

Aslan Dolunayı kapıda!

Yılın en güçlü dolunaylarından biriyle karşı karşıyayız. Yorumlarda olabildiğince bu enerjiyi kullanabilmek kadar karşılayabilmenin de önemini yumuşak bir kalemle anlatmak istedim.

 

Şimdi Aslan Dolunay’ı gerçeklerle aramızdaki perdeyi kaldırırken, artık bazı şeylerin inkarı pek mümkün olmayabilir. Gücümüzü ve enerjimizi orantılı ve makul kullanabilmeli, bunu yaparken neyi kesip atacağımız veya ne için mücadele edeceğimizi ayırt edebilmeliyiz.

Rüzgarı arkasına alanlardan olabilmek dileğiyle 🙂

Keyifli Dolunaylar, Aslan Dolunayı fenomeninin size güzellikler getirmesi dileğiyle…

 Aslan Dolunayı 25 Ocak 2024 Yükselen Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra ay veya yıl içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Yeniay ve Dolunay Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

Aslan Dolunayı 25 Ocak 2024 Yükselen Burç Yorumları

Plüto Kova Burcunda Yükselen Burç Yorumları

Aslan Dolunayı 25 Ocak 2024 Yükselen Burç Yorumları

Spotify’dayız Astroloji Kulübü

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir