#Balık Burcu #Burç Değişimi #Burç yorumları #Gezegenler #Ingress #Mars #Mars Burçlarda

Mars Balık Burcunda Burç Yorumları

Mars Balık burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızla sizlere merhaba diyoruz!

Önce Mars Balık burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızı okumadan bu geçişin (astrologlar olarak buna Ingress deriz) bize getirdiği genel etkilere bir göz atalım. Şimdiden keyifli sezonlar ve keyifli okumalar dileriz.

Mars Balık burcunda seyrederken sizlere keyifli gelişmeler getirmesi dileğiyle…

Mars Balık Burcunda 23 Mart - 30 Nisan 2024

Genel Etkileri

Mars Balık burcunda seyri ile neler bekleriz?

Dışarı akan enerjiyi, eforu, mücadeleyi ve engelleri kaldırmayı temsil eden Mars, Balık’ın arka planı ve çoklu sonuçları bol, toplumsal, ilk bakışta anlaması zor, gizli, derin, olasılıklar dolu ve kolektif atmosferine giriyor.

Mars Balık dönemlerinde efor temalarımızın genelinde çoğunlukla soyut konular yer alır.

Bu dönem insanların arka planda hareket ettiğini, bir şeye hazırlandıklarını ya da gizli şeyler yaptığını hissedebilir, fakat ispatlamakta zorlanabiliriz. Bunların bazıları vizyoner ve büyük adımlar olduğu gibi bazıları da ilişkilerin arka yüzünde bilinmeyen saklı adımlar olabilir.

Herhangi bir hedefe odaklanmak gibi bir gündem yoksa da boşa kürek çekmek, yönsüz kalmak ve kafa karışıkları görülebilir.

Mars Balık Burcunda 23 Mart - 30 Nisan 2024

Mars’ın Balık geçişiyle ilgili genel çerçevede; büyük değerler yaratmak, yeteneklere eğilerek onları deneyimle harmanlamak, eğitim ve teknoloji gibi faydalı araçlar kullanmak öne çıkabilir. Buradaki tema; büyük resme odaklanıp, vizyoner bir fikirle geleceğimiz adına kendimizi geliştirmeye açık olmak olabilir.

Bunu yaparken küçük detaylar, halledilmesi gereken ve ucu açık kalan dağınıklıklarımızı toparlamak gerekebilir. İhtiyaçlarımızda realist olduğumuzdan, gerçekten gerekli şeyler için harekete geçtiğimizden emin olmak gerekir.

Küçük gibi görünen sorun ve ihtiyaçlar için büyük hedef ve inisiyatifleri riske atmak istemiyorsak, küçük hesapları bırakmak gerekebilir. Alternatif olarak bazılarımız da adaptasyon zorluğu çekebilir.

Mars Balık Burcunda 23 Mart - 30 Nisan 2024

Yükselen Burç Yorumları

Koç Burcu

Mars Balık Burcunda |  Arka planda adımlarınız için hazırlık yapmak, genel enerji, dinlence ve çalışma dengenizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Hazırlık yapan siz değilseniz iş ve ilişkiler açısından atılması olası gizli adımlara karşı temkinli olmanız gerekebilir.  

Boğa Burcu

Mars Balık Burcunda |  Geleceğe yönelik planlarla ilgili vizyoner atılımları düşünebilirsiniz. Bunlar üzerine efor sarf edebilir ve sosyal ilişkiler geliştirerek ileriye dönük projelerinize katma değer yaratabilirsiniz. Fakat bunu yaparken motivasyonel ihtiyaçlarla ilgili gündemler oluşabilir. 

İkizler Burcu

Mars Balık Burcunda |  Başarı ve kariyer ile ilgili şimdilik getirisi olacağından pek de emin olmadığınız şeyler için efor sarf edebilirsiniz. Bazı belirsizlikler ya da işleyişte değişimler de olasıdır. İş bu kadar enerjinizi alırken özel hayatta düzen ve adapte olmak ile ilgili ihtiyaç gündemleri de olasıdır. 

Yengeç Burcu

Mars Balık Burcunda |  Şimdi yabancı bir alanda yeni bir deneyime temel atmak için kolları sıvamış ve kapsamlı adımlar için efor sarfediyor olabilirsiniz. Bazı şeyler şimdilik genel bir çerçeve sunsa da yolda şekillenecektir. Bu esnada yakın çevreniz ile ilgili bazı seçimler yapmanız gerekebilir.

Aslan Burcu

Mars Balık Burcunda |  Finansal ve kişisel ikili paylaşımlarla ilgili büyük bir gündem sizi bir planlamaya davet ederken bazı adaptasyon süreçleri yaşayabilir, bazı belirsizlikleri gidermek için efor sarf edebilirsiniz. Bu süreç kendi yetenek ve kaynaklarınızla ilgili bazı seçimler getirebilir.

Başak Burcu

Mars Balık Burcunda |  İkili ilişkilerle ilgili bu aralar ipler karşı tarafta gibi hissedebilir, sadece diğerleri için efor sarf ediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kişisel olarak kendiniz ya da diğerlerini seçmek gibi bir gündeminiz olabilir. Şimdi büyük düşünün, sizin de zamanınız mutlaka gelecektir.

Terazi Burcu

Mars Balık Burcunda |  Hayatın rutin akışı, sağlık ve çalışma konularıyla ilgili yoğun gündemler sizi bazı tempo değişimlerine adapte olmaya çağırıyor olabilir. İş ve dinlence dengesine dikkat etmek gerekebilir. Şimdilik akışta kalıp işlerinize efor sarf ederek kendinize yeni şeyler katmaya bakın.

Akrep Burcu

Mars Balık Burcunda |  Şimdi yüzünüzü güldüren bir alanda yeni bir gelecek potansiyeline temel atmak için kolları sıvamış ve kapsamlı adımlar için efor sarfediyor olabilirsiniz. Bazı şeyler şimdilik genel bir çerçeve sunsa da yolda şekillenecektir. Bu esnada sosyal çevreniz ile ilgili bazı seçimler yapmanız gerekebilir.

Yay Burcu

Mars Balık Burcunda |  Ev, aile ve başlatıp bitirmek istediğiniz konularla ile ilgili şimdilik getirisi olacağından emin olmadığınız şeyler için efor sarf edebilirsiniz. Bazı değişim ve belirsizlikler de olasıdır. Ev bu kadar enerjinizi alırken başarı ve kariyerde düzen ve adapte olmak ile ilgili ihtiyaç gündemleri de oluşabilir. 

Oğlak Burcu

Mars Balık Burcunda |  Şimdi fikir, plan ve yakın çevre iletişimine yönelik vizyoner atılımlar için uygun zeminler bulabilirsiniz. Bunlar üzerine efor sarf edebilir ve iletişimle ilişkiler geliştirerek ileriye dönük projelerinize katma değer yaratabilirsiniz. Bu esnada bazı iletişim çevreleri arasında seçimler yapmanız gerekebilir.

Kova Burcu

Mars Balık Burcunda |  Bu dönem yetenek ve finansal kaynaklara değer katmak için bazı konularda harekete geçmeniz veya efor sarf etmeniz gerekebilir. Bu süreçte ufak ve kişisel ihtiyaçlarda eleştirel olabilir ve sonucunda büyük resim için bazı tutumlardan vazgeçmeniz gerekebilir.

Balık Burcu

Mars Balık Burcunda |  Şüphesiz bu dönem kişisel inisiyatif, hareket ve efor konularınız hayli artacaktır. Kendinize yatırım yapmak, finansal paylaşımlarla ilgili de büyük başlangıçlar hazırlığında olmak gibi gündemler de olasıdır. Tüm bunlar olurken sağlığınıza özen gösterin. Ek olarak ilişkilerle ilgili beklenti ve ihtiyaçlar da dikkat çekici olabilir.

Ecem'in Mesajı

Mars Balık Burcunda !

Savaşçı, girişken ve engelleri kaldırmaya güdülü Mars, Balık’ın engin sularına girerek sessizleşiyor.

Her ne kadar bazı konularda boşa kürek çekiyormuş gibi hissetsek de stratejik davranarak bu süreçten maksimumda faydalanabiliriz.

Örneğin en iyi kullanımda kendimize sosyal destekler sağlamak için efor harcayabiliriz 🙂 Keyifli sezonlar,  Mars Balık burcunda seyrederken size güzellikler getirmesi dileğiyle…

Astrolog Ecem Onay

Mars Balık Burcunda 23 Mart – 30 Nisan 2024 Yükselen Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra ay veya yıl içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Gezegen Geçişleri 2024 Takvimi‘nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

Mars Balık Burcunda Burç Yorumları

Güneş Koç Burcunda Burç Yorumları

Mars Balık Burcunda Burç Yorumları

25 – 31 Mart Haftalık Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir