#Burç Değişimi #Burç yorumları #Gezegenler #Ingress #Kova Burcu #Mars #Mars Burçlarda

Mars Kova Burcunda Burç Yorumları

Mars Kova burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızla sizlere merhaba diyoruz!

Önce Mars Kova burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızı okumadan bu geçişin (astrologlar olarak buna Ingress deriz) bize getirdiği genel etkilere bir göz atalım. Şimdiden keyifli sezonlar ve keyifli okumalar dileriz.

Mars Kova burcunda seyrederken sizlere keyifli gelişmeler getirmesi dileğiyle…

Mars Kova Burcunda 13 Şubat - 23 Mart 2024

Genel Etkileri

Mars Kova burcunda seyri ile neler bekleriz?

Dışarı akan enerjiyi, eforu, mücadeleyi ve engelleri kaldırmayı temsil eden Mars, Kova burcunun serinkanlı, bilimsel, toplumsal, çok zeminli, kalabalık, sosyal ve kitlesel atmosferine giriyor.

Mars Kova dönemlerinde efor temalarımızın genelinde sosyal ve kitlesel konular yer alır.

Bu dönem insanların sosyal medya, tanıtımlar, çeşitli network toplanmaları gibi alanlarda organize ve stratejik faaliyetlerini görebiliriz. Global ve yerel toplumda dikkat çekici ve herkesin konuştuğu konular (çeşitli doğa, toplum veya insan hareketleri gibi konular) görülebilir.

Bu kez Mars’ın Kova seyahati de hayli ilginç olabilir. Çünkü hayli konsantre, bir amaca kitlenmiş, stratejik ve iradeli aksiyon almakla ilgili bazı mücadele odaklarımız da olacak.

Mars Kova Burcunda 13 Şubat - 23 Mart 2024

Kova sezonu bu yıl Plüto’nun eşliğinde açıldığı için dönüşmeye başlayan toplum trendleri de hayatımıza etki etmeye başlıyor.

Mars Kova seyahatinde toplumsal stratejiler, gelecek sistemleri, ulusal ya da global topluluklar, sosyal medya, doğa veya insan hareketleri, bilim, organize hareketler hayli vurgulu olabilir. Ek olarak eğitim, yabancılar, ulaşım-lojistik faaliyetleri (hava-deniz), yasalar, hukuk, din, medya, ordular ve ekonomi gündemleri de görülebilir.

Pek çok konunun altında “bir şeylerin kesin olarak dönüşmesi”, kontrol ve strateji de yatıyor olacaktır.

Bu atmosfer yeni tanıtımlar, sosyal projeler, toplu çalışma ve organizasyonlar, kalıcı çözüm bulmak için adım atmak, geleceğe dönük hedef odaklı ve konsantre atılımlar yapmak için kullanılabilir.

Mars Kova Burcunda 13 Şubat - 23 Mart 2024

Yükselen Burç Yorumları

Koç Burcu

Mars Kova Burcunda |  Geleceğe yüzünüzü döndüğünüz bugünlerde sosyal çevre, gelecek planları ve dahil olduğunuz gruplarla ilgili bazı adımlar atmak ya da atılımlarınızı netleştirmek isteyebilirsiniz. Bu konuda yüksek bir irade göstererek paylaşımlı konulara da yansıyacak çözümler üreterek başarı yakalamanızı mümkün kılan fırsatlar yakalabilirsiniz.

Boğa Burcu

Mars Kova Burcunda |  Özellikle başarı ve kariyer konularında sonun başlangıcı aşamasına gelmiş olabilirsiniz. Atmanız gereken adımlar sadece başarı ve kariyerde değil; ilişki ve ortaklıklarda da kalıcı sonuçlar getireceğe benziyor. Alan hakimiyetiniz için kendinizin en üst versiyonunda yüksek bir irade gösterme zamanı…

İkizler Burcu

Mars Kova Burcunda |  Ufukta önemli bir adım ve çok güçlü bir stratejik hamle zihninizi meşgul ederken şimdilerde bazı rutin veya çalışma hayatı akışlarınızdaki sorunları kökten çözmenin vakti gelmiş olabilir. Önemli bir atılım hem uzak çevrelerdeki (eğitim, medya, seyahat vs) faaliyetlerinizi hem de hayat yolunuzu değiştirebilir. Dönüşüme açık olmaya hazırlanın. 

Yengeç Burcu

Mars Kova Burcunda |  Finans, ikili ilişkilerle doğan paylaşım konuları ve çözüm getirilmesi gereken konular gündeminizde. Bu temalar ile ilgili bazı son adımlar veya kalıcı-kesin başlangıçlar elinizde olmadan da olsa meydana gelebilir. Bu durum genel moral motivasyonunuz kadar yaratıcı işleriniz ve spekülatif yatırımlarınızı da etkileyebilir, elemeci olmanız gerekebilir.

Aslan Burcu

Mars Kova Burcunda |  Bu dönem ikili ilişkiler odağınızda. Bir adım atmak, seçim yapmak, bir engeli- rekabeti kaldırmak, bir ilişkiyi bitirmek ya da taşınmak gibi konular sizi meşgul edebilir. Bu güveninizi, başlatma veya bitirme isteğinizi ya da ev, hane, özel hayatınızı da etkiliyor olabilir. Etki altında kalmadan en net sonuca odaklanarak hareket etmeniz iyi bir seçim olacaktır. 

Başak Burcu

Mars Kova Burcunda |  Günlük rutin, çalışma ortamı, sağlık, sınav ve görevlerle ilgili bir süre önce aklınıza gelenler şu an önünüze gelmiş olabilir. Bunlar ile ilgili bazı son adımlar, kalıcı başlangıçlar ya da adapte olmak gereken koşullar elinizde olmadan da olsa meydana gelebilir. Ayrıca bu konu yakın çevre iletişimini, fikir, plan veya aktarımlarınızı da etkiliyor olabilir. 

Terazi Burcu

Mars Kova Burcunda |  Geleceğe baktığınız bugünlerde çocuklar, yaratıcı işler ve motivasyon kazanmak için yüksek bir iradeyle adım atma, kesin ve net bitiş ve başlangıçlar yapma zemini bulabilirsiniz. Ayrıca işin içinde finansal yada yeteneklerinizi ilgilendiren yansımalar da olabilir. Şimdi sorunları net biçimde kesip atarak geleceğe cesaretle yürüyün.

Akrep Burcu

Mars Kova Burcunda |  Ev, aile, başlatıp bitirmek istediğiniz işlerle ilgili bazı gerekli adımlar önemli hale geliyor. Bireysel gündemleriniz veya kişisel yönelimleriniz için de bu süreçle beraber yüksek efor sarfetme durumunda kalabilir veya kalıcı bir adım atma pozisyonunda kalabilirsiniz. Başladığınız ve bitirdiğiniz şeyler sizde de büyük değişimler yaratacaktır. 

Yay Burcu

Mars Kova Burcunda |  Bu dönem yakın çevrenizde zihin ve efor yoğunlukları olabilir. Halletmeyi kafaya koyduğunuz işler ile ilgili yüksek bir irade gösterebilir, kesin çözüm getiren adımlar atacak zemin fırsatları bulabilirsiniz. Ayrıca arka planda kalan, pek bahsedilmeyen konular ya da iç huzurunuz da bu konuyu çözümledikten sonra rahatlayabilir.

Oğlak Burcu

Mars Kova Burcunda |  Kendi becerileriniz, kaynaklar ve finans ile ilgili gündemleriniz üzerinde yoğun bir performans sergiliyor ya da kalıcı bir çözüm bulmak ve adım atmak istiyor olabilirsiniz. Ayrıca gelecek planları ve sosyal çevrelerdeki faaliyetleriniz de bu konularınızı netleştirmeniz için sizi etkiliyor olabilir. Atacağınız adımlar net bir sosyal duruş kazanmanızı sağlayabilir.

Kova Burcu

Mars Kova Burcunda |  Kişisel aksiyonlarınız, iradeniz, çaba ve performansınız odakta. Şimdi atılım stratejilerinizi netleştirmek, elemek ya da köklendirmek zamanı gelmiş olabilir. Sizden beklenen net bir duruş ya da adım da olabilir. Tüm bunların altında başarı ve hedeflerinizi sağlamlaştırmak isteğiniz yatıyor olabilir. Şimdi attığınız kalıcı adımlarla siz de değişiyorsunuz.

Balık Burcu

Mars Kova Burcunda |  Arka planda netleştirmek istediğiniz bir aksiyon, kalıcı olarak bitirmek istediğiniz bir durum aklınızı meşgul ediyor olabilir. Hayata bakışınızı değiştirecek ya da bir eğitim, seyahat, medya, hukuk ve uzak çevre konusunda dönüşüm getirecek kadar yoğun bir atılımın arifesinde olabilirsiniz. Şimdi gözlem gücünüzden faydalanarak olası riskleri gözden geçirin ve doğru zamanı bekleyin. 

Ecem'in Mesajı

Mars Kova Burcunda !

Kova’nın eşiğinde duran Plüto; bu kez de azim, irade, inisiyatif ve eforu yöneten Mars’ı bu eşikte karşılarken hepimiz kalıcı dönüşüm adımlarından nasibimizi alacak gibiyiz.

Bizler de bu etki altında cesur, iradeli, bize yük yapmak yerine geleceğimize zemin olacak adımları atmaktan çekinmeyelim. Bu adımlara da kök verecek güçlü stratejileri de unutmayalım.

Bu enerjiden maksimumda faydalanmak dileğiyle…

Keyifli sezonlar,  Mars Kova burcunda seyrederken size güzellikler getirmesi dileğiyle…

Astrolog Ecem Onay

Mars Kova Burcunda 13 Şubat – 23 Mart 2024 Yükselen Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra ay veya yıl içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Gezegen Geçişleri 2024 Takvimi‘nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

Mars Kova Burcunda Burç Yorumları

Kova Yeniayı 10 Şubat 2024 Yükselen Burç

Mars Kova Burcunda Burç Yorumları

12 – 18 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir