#Burç Değişimi #Burç yorumları #Gezegenler #Ingress #Kova Burcu #Merkür #Merkür Burçlarda

Merkür Kova Burcunda Burç Yorumları

Merkür Kova burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızla sizlere merhaba diyoruz!

Önce Merkür Kova burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızı okumadan bu geçişin (astrologlar olarak buna Ingress deriz) bize getirdiği genel etkilere bir göz atalım. Şimdiden keyifli sezonlar ve keyifli okumalar dileriz.

Merkür Kova burcunda seyrederken sizlere keyifli gelişmeler getirmesi dileğiyle…

Merkür Kova Burcunda 5 - 23 Şubat 2024

Genel Etkileri

Merkür Kova burcunda seyri ile neler bekleriz?

İletişimimizi ve her türlü aktarımımızı temsil eden Merkür, Kova burcunun serinkanlı, bilimsel, toplumsal, çoklu zemini, kalabalıkları, sosyal ve kitlesel temaları anlatan atmosferine giriyor.

Merkür Kova dönemlerinde iletişim konularımızın genelinde sosyal ve kitlesel konular yer alır.

Sosyal medya, tanıtım faaliyetleri, çeşitli network toplanmaları, global ve yerel toplumda dikkat çekici ve herkesin konuştuğu konular (çeşitli doğa, toplum veya insan hareketleri gibi konular) bu dönem hemen hemen pek çok kitle iletişim aracında yayılma gösterir.

Bu kez Merkür’ün Kova seyahati de hayli ilginç olabilir. Çünkü hayli konsantre, bir amaca kitlenmiş ve derinlemesine çözüm bulmakla ilgili bazı zihinsel odaklarımız da olacak.

Merkür Kova Burcunda 5 - 23 Şubat 2024

Bazı kitlesel haberlerin oldukça empoze amaçlı ve gizemli tarzda olabileceğini söyleyebiliriz.

Bazı hallerde belli amaçlar için kitleleri yönlendirme gayesi taşıyan girişimler ya da büyük sistemleri etkileyebilecek küçük değişkenlerin konuşulduğu konular görülebilir.

Bu dijital sistemlerdeki açıklar olabileceği gibi Merkür’ün temsili fikirler, iletişim ve küçük-parçalı temalar (virüs, veri vs) öne çıkabilir.

Ayrıca dönüşüm, güvenlik açıkları, global rekabet, gizlilik, bilim (tıp), zaman ve dijitalleşme gibi konu içerikleri de olasıdır. Özellikle toplumsal konularda öne çıkan lider kimlikler bu dönem gündemi belirleyebilir.

Bu atmosfer yeni tanıtımlar, sosyal projeler, toplu çalışmalar, kalıcı çözümler bulmak için atılan adımlar, geleceğe dönük hedef odaklı ve konsantre iletişimler kurmak için kullanılabilir.

Merkür Kova Burcunda 5 - 23 Şubat 2024

Yükselen Burç Yorumları

Koç Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Geleceğe yüzünüzü döndüğünüz bugünlerde sosyal çevreniz, gelecek planlarınız ve aynı amaçlar için dahil olduğunuz gruplarla ilgili bazı fikirleriniz dönüşüme uğrayabilir ya da bu fikirlerinizi derinleştirmek isteyebilirsiniz. Başarı için farklı bakışlara açık olun. 

Boğa Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Bu süreçte bazı iletişimler önemli hale geliyor. Özellikle başarı ve kariyer konularında bazı planlar dönüşüme uğramak durumunda kalabilir veya kalıcı bir söz söylemek pozisyonunda kalabilirsiniz. İş yeri hakimiyetiniz için bilgi, beceri ve profesyonel gelişim fırsatlarını değerlendirin. 

İkizler Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Ufukta önemli bir fikir zihninizi meşgul ederken şimdilerde bazı sorunları kökten çözmenin vakti gelmiş olabilir. Önemli bir bilgi hem uzak çevrelere (eğitim, medya, seyahat vs) bakışınızı hem de hayat yolunuzu değiştirebilir. Dönüşüme açık olmaya hazırlanın. 

Yengeç Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Finans ve ikili ilişkilerle doğan paylaşım iletişimleri gündeminizde. Bu temalar ile ilgili bazı evrak, belge ve iletişimlerin sonlanışı ya da dönüşümü elinizde olmadan da olsa meydana gelebilir. Ortaklık ve ilişkilerinizin bu konuda payı büyük olabilir. Hem ilişki hem de paylaşımlarınızı gözden geçirin. 

Aslan Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Bu dönem sizin için önemli kişilerle olan iletişimleriniz odak haline geliyor. Bir söz vermek, seçim yapmak, bir imza ya da diyalog zihninizi meşgul edebilir. Bu çalışma ve rutin hayatı da etkiliyor olabilir. Etki altında kalmadan planlarınızı ve iletişiminizi güçlendirin.

Başak Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Günlük rutin, çalışma ortamı, sağlık sınav ve görev iletişimleri gündemde. Bunlarla ilgili bazı evrak, belge ve diyalogların sonlanışı ya da dönüşümü elinizde olmadan sonlanabilir. Proje, yaratıcı işler ve moral motivasyon konularının payı büyük olabilir. Ayrıca bazı adaptasyon gereklilikleri de olası.

Terazi Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Geleceğe baktığınız bugünlerde çocuklar, yaratıcı işler ve moral motivasyon kazanmak için dahil olduğunuz bazı fikirleriniz dönüşüme uğrayabilir ya da bu fikirlerinizi derinleştirmek isteyebilir ve buna uygun zeminler bulabilirsiniz. Bu bir başlangıç ya da sona işaret edebilir.

Akrep Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Ev, aile, başlatıp bitirmek istediğiniz işlerle ilgili iletişimler önemli hale geliyor. Yakın çevre iletişiminiz, kardeş, komşu veya düşünceleriniz de bu süreçle beraber dönüşüme uğramak durumunda kalabilir veya kalıcı bir söz söylemek pozisyonunda kalabilirsiniz. Bazı iletişim, fikir ve planlar elenebilir, bazıları ise köklenebilir.

Yay Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Bu dönem yakın çevre iletişiminiz, zihniniz ve haberleşmeler yoğun gündemler barındırabilir. Finans, yetenek ve kaynaklar da bu fikirlerle alakalı olabilir. Şimdi zihninizde bir reform yapmak için uygun zaman ve zemin bulabilirsiniz. 

Oğlak Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Kendi iletişim becerileriniz, kaynaklar, finans ve yetenekleriniz üzerine yoğun bir zihinsel ve iletişimsel enerji taşıyor olabilirsiniz. Şimdi kendi gündemleriniz ve bireysel girişim hedefleriniz için bu süreçte bazı kararlar almak ya da bir fikir konusunda netleşmek gerekebilir. Bu karar ve planlar sosyal duruşunuzu da etkileyecektir. 

Kova Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Sizi bizzat ilgilendiren iletişimler, karar ve planlar öne çıkıyor. Şimdi bazı konu ve durumları netleştirmek, elemek ya da köklendirmek zamanı gelmiş olabilir. Sizden beklenen açıklama ve sözler de olasıdır. Tüm bunların altında henüz açıklamadığınız girişim istekleriniz ya da size açıklanmayan bazı stratejiler yatıyor olabilir. 

Balık Burcu

Merkür Kova Burcunda |  Arka planda güçlü zihinsel enerjiler aklınızı meşgul ediyor olabilir. Hayata bakışınızı değiştirecek ya da bir eğitim, seyahat ya da uzak çevre konusunda dönüşüm getirecek kadar yoğun bir karar arifesinde olabilirsiniz. Şimdi gözlem gücünüzden faydalanarak olası açık ve riskleri gözden geçirin ve kendinize zaman tanıyın. 

Ecem'in Mesajı

Merkür Kova Burcunda !

Merkür’ün Kova seyri ile kendi özel hayatımızdaki sosyal iletişimlerin yanı sıra bir de toplumsal konulardan sıkça bahsediyor olacağız.

Merkür’ün Kova burcuna girişinde bu kez Plüto eşliği olacağından, bu geçiş boyunca yoğun bir zihin enerjisinde olabiliriz. Ardında duran Venüs ve Mars Oğlak ikilisi de bizi tuttuğunu koparan bir vibe verebilir. İyisi mi bizler de yüzümüzü geleceğe dönüp, artık bize hizmet etmeyen planları eleyelim ve gelecek vaad eden güçlü fikirlerin filizlerini dikmeye başlayalım.

Keyifli sezonlar,  Merkür Kova burcunda seyrederken size güzellikler getirmesi dileğiyle…

Astrolog Ecem Onay

Merkür Kova Burcunda 5 – 23 Şubat 2024 Yükselen Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra ay veya yıl içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Gezegen Geçişleri 2024 Takvimi‘nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

Merkür Kova Burcunda Burç Yorumları

29 Ocak – 4 Şubat Haftalık Burç

Merkür Kova Burcunda Burç Yorumları

5 – 11 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir