#Burç yorumları #Burçlar #Podcast Spotify

Spotify Podcast : Gezegenler Evrenine Giriş 2

Spotify Podcast: Gezegenler Evrenine Giriş 2

Astroloji Kulübü’ne hoşgeldiniz!

Çaylar, kahveler hazırsa bu Podcast’imizde Astroloji’de gezegenler ile ilgili sohbetimiz sizi bekler! Herkes için Astroloji diyerek çıktığımız bu yolculukta karakterinizin sadece burcunuzdan ibaret olmadığını ve haritanızda sizi siz yapan gezegenleri nasıl anlamlandırmanız gerektiğinden bahsediyoruz. 

Gezegenlerin varlığını ve etkilerini nasıl fark edersiniz, hangi özellikleriniz nereden geliyor gibi mini bilgiler bu podcastte! Part 2’de Venüs, Mars, Jüpiter ve Satürn’ü bulacaksınız. 

Podcast’imizde bahsettiğimiz “haritanı nasıl çıkarırsın” konusuna da kısaca açıklık getirelim. Tarayıcınızı açın ve astro.com sitesine zaplayın. Site açıldığında yukarıdaki menüden “horoscopes” seçeneğini seçin ve açılan seçenekler arasından “Chart drawing, Ascendant”ı tıklayın. Karşınıza gelen ekranda “Enter birth data” opsiyonunu seçin. İlgili alanları doldurun ve “continue” seçeneğini seçerek haritanızı görüntüleyin. Yabancı dilde zorlananlar için Google Chrome çeviri eklentisini de kullanabilirsiniz.

Bu podcast’ten sonra sizler de hem kendinize hem de etrafınızdaki kişilere bu bilgiler ışığında başka bir gözle bakmaya başlayabilirsiniz! Sohbet bahane, astroloji şahane!

 

Daha nice keyifli yayınlarda buluşmak üzere!

Ecem Onay & Merve Yüksel

Astroloji Kulübü adına

 

Spotify Podcast : Gezegenler Evrenine Giriş 2

Spotify Podcast : Gezegenler Evrenine Giriş

Spotify Podcast : Gezegenler Evrenine Giriş 2

Podcast : 14 Şubat Özel; Sevgililer Günü

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir