#Balık Burcu #Burç Değişimi #Burç yorumları #Gezegenler #Ingress #Venüs #Venüs Burçlarda

Venüs Balık Burcunda Burç Yorumları

Venüs Balık burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızla sizlere merhaba diyoruz!

Önce Venüs Balık burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızı okumadan bu geçişin (astrologlar olarak buna Ingress deriz) bize getirdiği genel etkilere bir göz atalım. Şimdiden keyifli sezonlar ve keyifli okumalar dileriz.

Venüs Balık burcunda seyrederken sizlere keyifli gelişmeler getirmesi dileğiyle…

Venüs Balık burcunda 12 Mart - 5 Nisan 2024 Genel Etkileri

Venüs Balık burcunda seyri ile neler bekleriz?

Geldik gücü ve ilişkileri temsil eden Venüs’ün, görüp görebileceğiniz en fedakar ve arka planda hamlelerini yapan haline.

Balık’ın bütüncül etkisi, yüceldiği Venüs’te adeta en yüksek noktasına ulaşıyor. Güç mü? Fedakarlık mı? En iyi dost mu? En büyük düşman mı?

Hepsi onun bu halinde mevcut. Venüs Balık’ı, sanırım yalnızca gözleri dolu dolu, romantizm fırtınaları estiren bir halde tahayyül ettiniz?

Doğruluk payı mevcut, ama eksik:)

Feda edercesine kendisini adayabilen o kırılgan diye düşünülen Venüs Balık etkisi, belki de sizi sizden iyi tanıyarak arka planda gücünü nasıl kullanabileceğini değerlendiriyor ve stratejisini belirliyor olabilir 🙂

Realist bir duruş sergilerken görebileceğiniz Venüs Balık’ı, bir anda asla yerinden kıpırdamak istemeyen, ama aynı zamanda birçok bakış açısını bünyesinde barındırırken de görebilirsiniz.

Tabii bunlar arka planda ne kadar fark edilebilirse… Belki de hiçbir zaman tam olarak bilemezsiniz:)

Venüs Balık burcunda 12 Mart - 5 Nisan 2024

Yükselen Burç Yorumları

Koç Burcu

Venüs Balık burcunda | Bu dönem izole kalmayı ve arka planda bulunmayı tercih edebileceğiniz ve yalnızca gözlem yapmak isteyebileceğiniz bir dönem söz konusu olabilir. 

 

Boğa Burcu

Venüs Balık burcunda | Sosyal ortamlarda bulunmak, bulunduğunuz topluluklarda da bütünleştirici bir rolde olmak isteyebileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir. 

 

İkizler Burcu

Venüs Balık burcunda | Kariyerinize yönelik bu dönem idealist bir tavır sergileyebileceğiniz, realist bir duruş ile ilişkilerinizi devam ettirmek isteyebileceğiniz bir vakit hasıl olmaktadır.

 

Yengeç Burcu

Venüs Balık burcunda | Hayat görüşünüz hususunda arka planda kalarak gözlem yapmayı tercih edebileceğiniz, yabancı fikirlere istinaden her yönden ve farklı açılardan değerlendirebileceğiniz bir vakit söz konusu olabilir.

 

Aslan Burcu

Venüs Balık burcunda | Ortaklı paylaşımlarınıza yönelik aşırılıklardan uzak durmak, gerçekçi bir şekilde isteklerimizi törpülemek bu dönem daha uygun olabilir. 

 

Başak Burcu

Venüs Balık burcunda | İkili ilişkilerinizde fedakarlığınızın ön planda olabileceği, buna istinaden geri planda kalarak ilişkinizi gözlem yapmak ve gözden geçirmek isteyebileceğiniz bir vakit söz konusu olabilir.

 

Terazi Burcu

Venüs Balık burcunda | Sorumluluklarınıza yönelik, rutinlerinize istinaden biraz daha rahatlayabileceğiniz ve akışta kalmayı tercih ederek; hoşgörülü olmayı isteyebileceğiniz bir gündeminizi bulunabilir.

 

Akrep Burcu

Venüs Balık burcunda | Hobilerinize yönelik yaratıcılığınızı kullanmak, sanatsal yönünüzü değerlendirmek ve farklı açılardan değerlendirerek bütüncül bir şekilde kullanabileceğiniz bir etkileşim söz konusu olabilir. 

 

Yay Burcu

Venüs Balık burcunda | Ailevi hususlarda feragat etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Aile içerisinde birleştirici rol oynamanız da bu dönem ön plana çıkabilir.

 

Oğlak Burcu

Venüs Balık burcunda | Fikirleriniz konusunda farklı kavramları değerlendirebileceğiniz, gerçekçi bir şekilde ele alarak detayı, bütünden seçerek birleştirebileceğiniz bir etki hasıl olmaktadır.

 

Kova Burcu

Venüs Balık burcunda | Yetenekleriniz ve yetkin olduğunuz hususlarda geri planda kaldığını düşündüğünüz durumları somut bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir. 

 

Balık Burcu

Venüs Balık burcunda | Bu dönem, motivasyon sağlamak için gözlemlediğiniz tüm hususlarda; sizlere gelişim fırsatı sunabilecek ve farklı açılardan değerlendirmenizi sağlayabilecek ilişkileriniz mevcut olabilir.

 

Merve'nin Mesajı

Venüs Balık burcunda !

Venüs’ün doğası, Balık ile en yüksek haline erişiyor. Yücelim burcu olduğu için tabii 🙂

Bütüncül bakış açısı ile bizlere ilişkiler konusunda da detaydan ziyade birkaç adım geri çıkarak büyük resmi görmeyi ve isteklerimizi buna göre değerlendirmeyi gösteriyor olacak bir süre.

Fedakarlıkların sınırsızlığı ile realizmin yıkılmaz kalesi aynı konumda vücut buluyor adeta. Bakalım gücün kraliçesi Venüs, bize Balık etkisinin gözlemciliği ile neleri seçmemizi sağlıyor olacak?

Keyifli sezonlar,  Venüs Balık burcunda seyrederken size güzellikler getirmesi dileğiyle…

Sevgiler…

Astrolog Merve Yüksel

Venüs Balık burcunda 12 Mart – 5 Nisan 2024 Yükselen Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra ay veya yıl içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Gezegen Geçişleri 2024 Takvimi‘nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

Venüs Balık Burcunda Burç Yorumları

Balık Yeniayı 10 Mart 2024 Yükselen Burç

Venüs Balık Burcunda Burç Yorumları

11 – 17 Mart Haftalık Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir