#Burç Değişimi #Burç yorumları #Gezegenler #İkizler Burcu #Ingress #Venüs #Venüs Burçlarda

Venüs İkizler Burcunda Yükselen Burç Yorumları

Venüs İkizler burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızla sizlere merhaba diyoruz!

Önce Venüs İkizler burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızı okumadan bu geçişin (astrologlar olarak buna Ingress deriz) bize getirdiği genel etkilere bir göz atalım. Şimdiden keyifli sezonlar ve keyifli okumalar dileriz.

Venüs İkizler burcunda seyrederken sizlere keyifli gelişmeler getirmesi dileğiyle…

Venüs İkizler burcunda 23 Mayıs - 17 Haziran 2024 Genel Etkileri

Venüs İkizler burcunda seyri ile neler bekleriz?

Venüs İkizler‘e geçiyor !

İlişkilerin yegane yüzü Venüs; yeni deneyimlerin ve iletişimin burcu olan İkizlerde transit etmeye başlıyor.

Venüs gücü de temsil eden bir gök cismidir. Burada ise Venüs’ün gücü, iletişim konularına kayacaktır.

İletişimde artış, ilişkilerde de yine iletişimin gücü ortaya çıkacaktır. Biri ile ilişkimizi yine bu yolla yanılgıya düşürüp, düzeltmek tamamen bizim iletişimimizi kullanmayı seçeceğimiz durumla alakalı olacaktır.

Stratejilerimizi belirlerken de yine kelimelerin ve iletişimin gücünden faydalanabileceğimiz bir sürece giriyoruz.

Seçimlerimiz söz konusu olduğunda ise hızlı olmaktan mütevellit, hata yapma durumumuz olabileceği için dikkatli olmanın uygun olabileceği bir gündemimiz bulunabilir.

Güzel iletişimi tercih ederek; sevdiğimiz hususlarda bilgi aktarımı yapmayı ve faydamıza olacak şekilde değerlendirmemiz dileğiyle…

Venüs İkizler burcunda 23 Mayıs - 17 Haziran 2024

Yükselen Burç Yorumları

Koç Burcu

Venüs İkizler burcunda | 

İletişim gücünüzü fikirlerinizle destekleyerek kullanmak isteyebileceğiniz, seçimlerinizi buna göre yapabileceğiniz bir etkileşim hasıl olabilir. Hızlı kararlar ile yanılgıya düşmemeye imtina etmek faydalı olabilir.

Boğa Burcu

Venüs İkizler burcunda | 

Yetenekleriniz konusunda kelimelerin ve iletişimin gücünü kullanmak isteyebileceğiniz, yeni ve hızlı girişimlerde bulunarak birçok alanda gelişim sağlamak isteyebileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir. 

İkizler Burcu

Venüs İkizler burcunda | 

Motivasyonel manada hızlı ve gelişim yönlü seçimler yapmak ve birçok alanda yeni girişimlerde bulunmak isteyebileceğiniz bir gündem söz konusu olabilir. 

Yengeç Burcu

Venüs İkizler burcunda |

Bu dönem hem zihinsel manada hem de iletişim konularında daha içe kapanık ve izole olmak isteyebileceğiniz bir gündeminiz söz konusu olabilir.

Aslan Burcu

Venüs İkizler burcunda |

Sosyal çevrenizde bu dönem yerinde duramayan ve dostlarınızla bol iletişimde olabileceğiniz; gelecek planlarınızda da çeşitliliğin ve ikircikli seçimlerin olabileceği bir gündeminiz bulunabilir.

Başak Burcu

Venüs İkizler burcunda | 

Kariyer konularıyla alakalı çok yönlü ilişkilerinizi değerlendirmek, iletişimdeki gücünüzü yenilikçi imajınız ile stratejik bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir dönem hasıl olabilir.

Terazi Burcu

Venüs İkizler burcunda | 

Hayat görüşünüze ve yeni deneyimlere açık bakış açınıza istinaden monotonluktan kaçınmak için yabancı olabilecek kişilerle olan ilişkilerinizde yüzeyselliğe düşmekten imtina etmek faydalı olabilir.

Akrep Burcu

Venüs İkizler burcunda |

Ortaklı paylaşımlarda yeni girişimler adına esnek ve koşullara hızlı bir şekilde uyum sağlamanız söz konusu olabilir. Hızlı karar almamak uygun olabilir. 

Yay Burcu

Venüs İkizler burcunda |

İkili ilişkiler konusunda bu dönem iletişim odaklı olabileceğiniz, çok yönlü ve gelişime açık tarafınızın beslenmesini isteyebileceğiniz bir etkileşim söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu

Venüs İkizler burcunda |

Çalışma ortamınızda bu dönem esnekliğe istek duyabileceğiniz, düşünceleriniz konusunda yaratıcılığınızı kullanarak iletişim bazlı projelerde bulunmak isteyebileceğiniz bir etkileşim hasıl olabilir.

Kova Burcu

Venüs İkizler burcunda |

Hobilerinize yönelik bu dönem iletişim bazlı; zihinsel manada sizi kendine çekebilecek ve bilgi almak amaçlı düşüncelerinize yönelik isteklerinize karşılık verebilecek faaliyetleri tercih edebilirsiniz.

Balık Burcu

Venüs İkizler burcunda |

Ailevi konularla alakalı bu dönem daha yüzeysel davranışlarda bulunabilir, aile içi ilişkilerde ise iletişim kaynaklı pürüzleri düzeltmeye çalışmak için stratejik davranabileceğiniz bir etkileşim söz konusu olabilir.

Merve'nin Mesajı

Venüs İkizler burcunda !

Venüs’ün iletişimi seven ve seçimlerini buna göre yapan hali bir süre bizimle olacak. Bu dönem ilişkiler hızlanıyor, yüzeysel olabilecek seçimler ön plana çıkıyor.

Sosyal bağlarda yeni girişimler ayyuka çıkıyor. Bu hızlı bağ kurma durumuna seçimlerimiz yön verecek gibi bu dönem 🙂

Bol bilgili ve eğlenceli bir Venüs İkizler dönemi geçirmemiz dileğiyle 🙂

Keyifli sezonlar,  Venüs İkizler burcunda seyrederken size güzellikler getirmesi dileğiyle…

Sevgiler…

Astrolog Merve Yüksel

Venüs İkizler burcunda 23 Mayıs – 17 Haziran 2024 Yükselen Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra ay veya yıl içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Gezegen Geçişleri 2024 Takvimi‘nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

Venüs İkizler Burcunda Yükselen Burç Yorumları

20 – 26 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Venüs İkizler Burcunda Yükselen Burç Yorumları

Yay Dolunayı 23 Mayıs 2024 Yükselen Burç

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir