#Burç Değişimi #Burç yorumları #Gezegenler #Ingress #Kova Burcu #Venüs #Venüs Burçlarda

Venüs Kova Burcunda Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızla sizlere merhaba diyoruz!

Önce Venüs Kova burcunda Yükselen Burç Yorumları yazımızı okumadan bu geçişin (astrologlar olarak buna Ingress deriz) bize getirdiği genel etkilere bir göz atalım. Şimdiden keyifli sezonlar ve keyifli okumalar dileriz.

Venüs Kova burcunda seyrederken sizlere keyifli gelişmeler getirmesi dileğiyle…

Venüs Kova burcunda 16 Şubat - 12 Mart 2024 Genel Etkileri

Venüs Kova burcunda seyri ile neler bekleriz?

Venüs Kova burcuna geçiyor !

Alma, isteme, elde etme, bağ kurma ve güç elde etme konularını temsil eden Venüs de, Kova’nın serinkanlı, bilimsel, toplumsal, çok zeminli, kalabalık, sosyal ve kitlesel atmosferine giriyor.

Venüs Kova dönemlerinde isteklerimizin çoğunun temelinde sosyal bağ, yatırım ve kabul görme olur.

Bu dönem insanların medya, tanıtım, network gibi aktif ve stratejik faaliyetlerini görebiliriz. Çoğu isteklerin başında sosyal onay ve destek almak gelir. Genel olarak dikkat çeken ve konuşulan konularda (finans, siyaset, çeşitli doğa veya insan hareketleri gibi konular) toplumsallık görülebilir.

Kova’nın eşiğinden son atlayan gezegen olarak Venüs de Plüto kavuşumu ile seyahatine başlayacağından isteklerimiz, stratejilerimiz ve sosyal bağlarımızda hayli konsantre, bir amaca kitlenmiş, stratejik ve iradeli odaklarımız olabilir.

Yalnız Venüs’ün stratejik doğası Kova’nın grup zihniyeti ile buluştuğunda gerçekler bükülmeye, finans ve ilişkilere dair riskler de artmaya başlar. Bu sebeple planlarda esneklik payı bırakılmalıdır.

Venüs Kova seyahati moral, motivasyon, çocuklar, yaratıcılık, gelecek projeksiyonları ve spekülatif yatırımlar anlamında oldukça güçlü ve dönüştüren bir etki rüzgarı getirebilir. İnsanlar bu dönem sosyal ve bireysel mutlulukları adına fikir ve planlarını da değiştirebilir. Alternatif olarak da bu konularda objektifliği kaybedecek derecede yoğun bir odak halinde olabilirler. Dijital ve sosyal ticaret ile ilgili sistemsel değişim veya trendler görülebilir.

Bazı ilişkiler için “son” yakın olabilir. En iyisi sosyal satış, pazarlama, tanıtım, projeler, ekip çalışması, organizasyonlar ile ilgili mevcut koşul ve şartlardan maksimumda faydalanmak olacaktır.

Venüs Kova burcunda 16 Şubat - 12 Mart 2024

Yükselen Burç Yorumları

Koç Burcu

Venüs Kova burcunda | Geleceğe yüzünüzü döndüğünüz bugünlerde sosyal çevre, gelecek planları ve dahil olduğunuz gruplarla ilgili güçlü arzular deneyimleyebilirsiniz. Takıntı yaşamadığınızdan emin olun. Bu konuda yüksek bir irade göstererek paylaşımlı konulara da yansıyacak çözümler üreterek başarı yakalamanızı mümkün kılan fırsatlar yakalabilirsiniz.

Boğa Burcu

Venüs Kova burcunda | Özellikle başarı ve kariyer konularında dönüştürücü bazı stratejiler kurma ya da güç elde etme isteğiniz artabilir. Bu durum sadece başarı ve kariyerde değil; ilişki ve ortaklıklarda da bazı yansımalar getireceğe benziyor. Profesyonel ilişkilerde güç mücadelesi veya kontrol konularına azami dikkat.

İkizler Burcu

Venüs Kova burcunda | Ufukta önemli bir yol, güçlü bir strateji veya istek zihninizi meşgul ediyor. Bu konu rutin veya çalışma hayatınıza da yansıyor olabilir. Önemli bir sosyal destek hem uzak çevre (eğitim, medya, seyahat vs) faaliyetlerinizi hem de sosyal bağlarınızı dönüştürebilir. Hayata bakışınızla beraber ilişki ve değerlerde derinleşme süreçlerine hazırlıklı olun.

Yengeç Burcu

Venüs Kova burcunda | Finans, ikili ilişkilerle doğan paylaşımlar ve çözüm getirilmesi gereken konular gündeminizde. Bu temalarla ilgili yoğun bir paylaşım ya da paylaşımda ayrılık konusu elinizde olmadan da olsa meydana gelebilir. Bu durum genel moral motivasyonunuz kadar yaratıcı işler ve spekülatif yatırımları da etkileyebilir. Serinkanlı ve elemeci olmanız gerekebilir.

Aslan Burcu

Venüs Kova burcunda | Bu dönem ikili ilişkilerdeki yoğun istekler odağınızda. Bir seçim, bir rekabet, bir ilişkiyi başlatmak – bitirmek ya da taşınmak gibi konular sizi yoğun bir şekilde odaklayabilir. Bu güveninizi, başlatma veya bitirme isteğinizi ya da ev ve özel hayatınızı da etkiliyor olabilir. Etki altında kalmadan ve güç kontrolü arzusuna kapılmadan hareket edin.

Başak Burcu

Venüs Kova burcunda | Günlük rutin, çalışma ortamı, sağlık, sınav ve görevlerle ilgili yoğun süreçler sizi bekliyor. İstenmeyen rekabetler, talepkar işler adaptasyon isteyebilir. Ya da yine elinizde olmadan bazı zorunlu ve sosyal etkileşim gerektiren süreçleri yönetmeniz gerekebilir. Ayrıca bu konu yakın çevre iletişimini, fikir, plan veya aktarımlarınızı da etkiliyor olabilir. 

Terazi Burcu

Venüs Kova burcunda | Geleceğe baktığınız bugünlerde çocuklar, yaratıcı işler ve motivasyon kazanmak adına güçlü bir arzu duyuyor, büyük istekler taşıyor olabilirsiniz. Ayrıca işin içinde finansal yada yeteneklerinizi ilgilendiren yansımalar da olasıdır. Şimdi gelecekte neyi nasıl istediğinizden ve bunun olası sonuçlarını da düşünerek isteklerinizin peşinden koşabilirsiniz.

Akrep Burcu

Venüs Kova burcunda | Ev, aile ve başlatıp bitirmek istediğiniz işlerle ilgili güç dinamikleri ve yoğun istekler dikkat çekiyor. Bireysel gündem veya kişisel yönelimleriniz için de bu süreçle beraber aile içi ve dışı ilişkileri kontrol etmek durumunda kalabilir veya bir muhalefetle karşılaşabilirsiniz. Başladığınız ve bitirdiğiniz ilişkiler sizde de büyük değişimler yaratacaktır. 

Yay Burcu

Venüs Kova burcunda | Bu dönem yakın çevrenizde dikkatle yürütülmesi gereken stratejik iletişimler ya da güçlü sosyal destek atmosferi olabilir. Kafaya koyduğunuz istekleriniz ile ilgili yüksek bir irade gösterebilir ve başarılı olacağınız ve bunun sonucunda arka plandaki konular ve iç huzurunuzu temin etmek adına uygun fırsatları bulabilirsiniz. 

Oğlak Burcu

Venüs Kova burcunda | Becerileriniz, kaynaklar ve finans ile ilgili yoğun bir güç elde etme arzusu ya da kontrolü ele alma isteğiniz olabilir. Ayrıca gelecek planları ve sosyal çevrelerdeki faaliyetleriniz de bu konularınızı netleştirmeniz için sizi etkiliyor olabilir. Şimdi yapacağınız güçlü yatırımlar ilerideki sosyal çevre ve gelecek hedefleriniz için güçlü bir zemin sağlayabilir.

Kova Burcu

Venüs Kova burcunda | Kişisel istekleriniz, ilişkileriniz, strateji ve sosyal destek bulma arzunuz odakta. Şimdi kişisel stratejilerinizi netleştirmek, elemek ya da köklendirmek zamanı gelmiş olabilir. Sizden beklenen net bir tavır da olabilir. Tüm bunların altında başarı ve hedeflerinizi sağlamlaştırmak isteğiniz yatıyor. Şimdi istekleriniz ve elde edeceğiniz güçle değişiyorsunuz.

Balık Burcu

Venüs Kova burcunda | Arka planda yoğun bir şekilde bitirmek, netleştirmek veya sağlamlaştırmak istediğiniz bir ilişki, sosyal destek veya strateji aklınızı meşgul ediyor olabilir. Hayata bakışınızı değiştirecek bir eğitim, seyahat, medya, hukuk ve uzak çevre konusu da bu işin bir parçası olabilir. Şimdi gözleminizden faydalanarak olası riskleri izleyin ve kendinizi doğru zamanda doğru şekilde öne çıkarın.

Ecem'in Mesajı

Venüs Kova burcunda !

Kova’nın eşiğinde duran Plüto’nun en son karşıladığı gezegen savaş tanrıçası Venüs oluyor. Bazıları için güç, kontrol ve çekişme sosyal ortamlara taşınınırken, bazıları da güçlü sosyal destek ve dönüşüm zeminleri buluyor.

Venüs’ün doğasıyla Kova’nın atmosferi buluştuğunda gerçekleri biraz büktüğümüzü hatırlayalım. Takıntılara mahal vermeden serinkanlı bir şekilde bitmesi gerekenleri bitirip, başlaması gerekenlere kapılarımızı açalım.

Maksimumda faydalanmanızı umarız…

Venüs Kova burcunda seyrederken size güzellikler getirmesi dileğiyle…

Sevgiler…

Astrolog Ecem Onay

Venüs Kova burcunda 16 Şubat – 12 Mart 2024 Yükselen Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra ay veya yıl içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Gezegen Geçişleri 2024 Takvimi‘nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

Venüs Kova Burcunda Burç Yorumları

12 – 18 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova Burcunda Burç Yorumları

Güneş Balık Burcunda Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir