#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

13 – 19 Kasım Haftalık Burç Yorumları (2023)

13 – 19 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

13
KASIM

Akrep Yeniayı

Akrep Yeniayı’yla haftaya başlıyoruz. Sonuçları olduğu gibi görsek de bazı şeylerin üstü örtülü olabilir. Sürprizleri karşılarken esnek olmaya ve gerekeni yapmaya odaklanmalıyız!

14
KASIM

Yay Burcunda Hilal zamanı...

Hilal ile birlikte artık girişim hedefleri için harekete geçmeye, yeni deneyimlere açılma, öğrenme ve sosyal anlamda genişleme fırsatlarına adım atmaya dönük enerjilere odaklanabiliriz.

15
KASIM

Merkür Venüs'e destek, Merkür deklinasyon dışında...

15 Aralığa kadar iletişimde yüksek tonların daha da yükselmesi, sınırların aşılması, araştırmaların ya da sözlerin olduğu yerden çok uzaklara taşması söz konusu. Kontrolü elden bırakmayalım.

17
KASIM

Güneş Mars'ı yakarken, Neptün'le destekleşiyor...

Bir süredir yaşanılan puslu atmosferin ardındaki gerçeklerle ilgili farkındalık yaşama enerjisindeyiz. Yaratıcı kullanımlarda tasarı ve kurgularımızda ileriye dönük başarıların kapısını aralayabiliriz.

18
KASIM

Mars yanıyor...

Eylül’den Ocak 2024’e uzanan ve gizli amaçların ya da geçmiş hataların ifşalanmasını sağlayan etki devrede. Bazıları için şifa olabilecek, bazıları için de geçmişle yüzleşme sürecini başlatan bir döngüde, hatalardan ders alma ve arınma zamanlarındayız.

13 - 19 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta finans, sağlık ve paylaşılan maddi manevi değerlerinizle ilgili sürpriz koşullar sizi karşılıyor. Ani gelişen ve kalıcı bir tedavi operasyonu (lazer,yakma, çıkarılma, enfeksiyon), kapatılması ya da alınması gereken bir borç ya da açığa çıkan şahsi meseleler gündeminizi meşgul ederken bazı sırlar da ifşa olabilir. Alternatif olarak etki altında kalmadığınızdan emin olun. Eş, partner, önemli kişilerle iletişimlerin çoğalabileceği, geleceğe dönük fikirlerinizin yeni bir pencereler açabileceği bir süreçtesiniz.

Boğa Burcu

Bu hafta sizin için önemli kişilerle ilgili konular sürprizlere açık olabilir. Bazı yüzleşmeler sizi seçimlere zorlayabilir ve olaylara daha sakin, realist ve karmaşaya yer bırakmayacak bir bakış açısı ile yaklaşmanız gerekebilir. Finansal anlamda borç vermeyeye özen gösteriniz, geri dönüşü olmama ihtimali olan riskli yatırımlardan kaçınınız. Çalışma ve rutin hayatınızdaki iletişimlerinizde iletişimlerin bir vaatten ibaret olmadığından ve kendiniz de sınırlarınızı aşmadığınızdan, etki altında kalmadan doğru adımı attığınızdan emin olun.

İkizler Burcu

Bu hafta sizler için gereksiz yüklerden kurtulma vakti. Bazıları için şifa, hayat düzeni, iş ortamı bazıları için de sınav ya da çeşitli yükümlülükler artık elenmeli ya da arıtılmalı. İkili irtibatlarınızda arka plan konularının gün ışığına çıkması, iletişimin götürdüğü noktanın sizi şaşırtması muhtemel. Bu ani değişimin ışığında geleceğe dönük başarı hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Tüm bunlar olurken genel enerji düzeyinize, diğerlerinin stresinden fazla etkilenmediğinize ve kararların size ait olduğuna dikkat edin.

Yengeç Burcu

Bu hafta moral, motivasyon ve gelecek projeksiyonları adına şaşırtıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Alternatif olarak da yaratıcı projeler, riskli yatırımlar ya da mutlu olmak konularında size başka çare bırakmayan yollar denemeye hazır hissedebilirsiniz. Taşınma, eğitim ve yabancılarla ilgili yeni ufuklar getiren konularda yeni bir bakış açısı geliştirebilir, bazı kararlar alabilirsiniz. Tüm bunlar olurken, sahip olduklarınız ve hedefleriniz adına kontrolü elden bırakmamaya, başkalarının sizi etkilemediğine emin olun.

Aslan Burcu

Bu hafta aile hayatı, ev ya da özel hayat meselelerinde ortaya çıkanlarla beraber bazı sonuçlara ya da başlangıçlara adım atabilirsiniz. Şaşırtıcı durumları kriz ve güç mücadelesi olarak karşılamak yerine bir şifa ya da değişim fırsatı gibi görüp gerekeni yapmanız faydanıza olabilir. Geleceğe dönük varsayımlarınızın bir hayalden ibaret olmadığına emin olunuz ve geri dönüşü olmama ihtimali olan plan, riskli yatırım ve ticari girişimlerden kaçınınız.

Başak Burcu

Bu hafta ticari girişim, fikir ve planlarınızda sürpriz koşulları karşıladığınız ve bazı elemeler yaptığınız bir atmosfer söz konusu olabilir. Zihniniz fazlasıyla yoğunken yolda, evde ya da dışarıda dalgınlıktan doğabilecek aksiliklere karşı temkinli olmakta fayda var. İletişimde söylenmeyenleri fark etmek sizi şaşırtabilir, aynı şekilde diğerlerinin de sizin söylenmemişlerinizi fark etmesine hayret edebilirsiniz. Başarı konuları için birileriyle birlikte hareket etme fikrinde aşırıya kaçmadan realist bir tutum sergilemeniz faydanıza olur.

Terazi Burcu

Bu hafta maddi ya da manevi değerler, özgüven ile ilgili gündemler ani bir şekilde ortaya çıkabileceği gibi aynı şekilde ilişkilerde özel olarak paylaştığınız değerlerle ilgili tatminsizlik hissedebilir, artık elemeniz gereken durumlarla ilgili farkındalık geliştirebilirsiniz. Elinizde olmadan bazı yol ayrımlarına geldiğinizi farkedebilirsiniz.Hayat standartlarını arttırmak isterken, fikir ve planlarınızda aşırılığa kaçmadan gerçekçi olmanız gerekebilir.

Akrep Burcu

Bu haftanın puslu atmosferinde gözler ve dikkatler üzerinizde! Alt bantta yapmanız gerekenleri ve yapamadıklarınızı düşünürken diğer yandan da bazı şeyleri üstü kapalı tutmak gerekebilir. İlişkilerle ilgili şaşırtıcı ve ani gelişmeleri karşılamanız ya da insanları şaşırtmanız gibi durumlar da olasıdır. Yakın arkadaşlarınızla, eş ya da partnerle aranızda yaşanan karşılıklı farkındalıkla renkler belli olmaya başlayabilir. Bu sebeple iletişim tonunuza, tavrınıza ve haklıyken haksız duruma düşmemeye dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu

Bu hafta gizli saklı işler, sırlar ve ifşalarla ilgili şaşırtıcı şeylere şahitlik edebilirsiniz. Zaten yeterince sorumluluk ve yoğun bir arka plan gündeminiz varken, kimlerle ne paylaştığınıza dikkat edin. Farkına vardığınız şeylerle ilgili adımlar atmadan önce biraz daha geri planda kalmak gerekebilir. Geleceğe dönük amaçları sağlamlaştırmadan ilan etmemeye, iletişimde abartılı tonlardan uzak kalmaya ve objektifliği elden bırakmamaya özen göstermek yerinde olur. Alternatif olarak sağlık gündemleri için şifa arayışına uygun bir dönem olabilir.

Oğlak Burcu

Bu hafta bütün dikkatiniz hayaller, sosyal çevre ve yer aldığınız organizasyonlara odaklanmışken şaşırtıcı gelişmeleri karşılamak ve yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Adımlarınızı atarken değerlerinizi korumak, hedeflerinizden şaşmamak adına bazı riskleri elemeniz gerekebilir. Bunu yaparken içgüdülerinize, şüphelerinize, bilinmezliklerden yola çıkarak vardığınız kanılara güvenmeniz yerinde olur. İşte veya uzak çevrede arkanızdan bir takım konuşmaların dönebilme ihtimalini de aklınızda bulundurun ya da konu sizin fikirleriniz ise arka planda tutmaya özen gösterin.

Kova Burcu

Bu hafta başarmak, güç, konum ve itibar temalarında ayağınızı yere sağlam basmak ve hedefleri korumak her şeyden önemli hale gelebilir. Şaşırtıcı olayları karşılarken bazı seçimler ve elemeler yapmak elzem olabilir. Bu seçimlerle gerçekleri fark ederek; artık işe, sorumluluklara, aileye, eve ya da özel hayata dair yapacağınız değişimlerin, hayatınızdaki riskleri ortadan kaldıracağını görebilirsiniz. Artık hayallerinizi gerçekleştirme fikirlerine pencere açmışken, objektiviteyi elinizden bırakmadan araştırmalarınızı genişletebilirsiniz.

Balık Burcu

Bu hafta uzak çevre iletişimi, eğitim, yabancılar ve seyahatlerle ilgili sürpriz koşulları karşıladığınız ve bazı elemeler yapmanızı kolaylaştıran bir atmosfer söz konusu olabilir. Bazı şeyler net gibi görünsede arka planda bilinmeyen bazı durumların varlığına dikkat etmeniz gerekecek. Dalgınlıktan doğan aksiliklere, yanlış anlaşılmalara ya da açık sözlü olmak isterken sınırları aşma riskine karşı temkinli olunuz. Ortak paylaşımlarınızda sorumluluk yerine yük almadığınızdan ve güven – güvenirlik konusunda objektif olduğunuzdan emin olun.

Ecem ve Esra'nın Mesajı

Akrep Yeniayı’nın getirdiği sürprizli etkilerle hayli yüksek tempolu bir haftayı karşılıyoruz.

Gökyüzü bizden; şaşırtıcı gelişmeleri esneklikle karşılamamızı, gerektiğinde bir şeylerden vazgeçmemizi ve geleceğe dönük hedefler için gerekenleri yapmaya hazır olmamızı bekliyor. İletişim tonları yükselirken; şifa bekleyenler için de uygun enerjiler var!

Hepimiz için sonu güzelliklere çıkan dönüşümler olması dileğiyle!

Ecem Onay – Astrolog (Instagram; @astrologicbyecem)

 Esra Timur – Astrolog (Instagram; @astarte.astroloji)

13 – 19 Kasım Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

13 – 19 Kasım Haftalık Burç Yorumları (2023)

30 Ekim – 5 Kasım Haftalık Burç

13 – 19 Kasım Haftalık Burç Yorumları (2023)

20 – 26 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir