#Burç yorumları #Haftalık Burç Yorumları

27 Kasım – 3 Aralık Haftalık Burç Yorumları (2023)

27 Kasım – 3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumları yazımızla yeni haftaya merhaba diyoruz!

Öncesinde bu hafta hangi gökyüzü etkileşimleri var bunlara bir göz atalım. Şimdiden keyifli haftalar ve keyifli okumalar dileriz.

27
KASIM

İkizler burcunda Dolunay zamanı...

İkizler Dolunayı ile gizli tutulan veri ya da bilgilerin, ticari faaliyetlerin ya da konuşmaların açığa çıkacağına tanıklık edebiliriz. İletişimde kandırmalara dikkat, enerjimizi daha yaratıcı etkinlikler üzerinde harcayabiliriz.

29
KASIM

Ay Yengeç burcunda...

Zihinsel anlamda yanılgılara açık olan bu günde dürtüsel tepkilerden ve gereksiz tartışmalardan kaçınılabilir. Ay’ın Yengeç burcuna geçmesiyle, biraz daha ailevi konulara yönelebilir, evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

1
ARALIK

İkili ilişki ve ortaklıklarda tahammül seviyesi azalabilir, dürtüsel harcamalar yapabilirsiniz. İletişimde sert bir atmosfer esebilir fakat enerjinizi bitirilmesi gereken konulara yoğunlaşıp ve motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

2
ARALIK

Biraz daha izole olacağımız bu günde zihinsel anlamda daha durgun olabilir fakat odaklanabilirsek fikirsel birtakım dönüşümler de yaşayabiliriz.

3
ARALIK

Venüs Plüto'yla kare açıda...

Venüs ve Pluto’nun sert etkileşimiyle, ilişkilerimizde dikkatli olmamız gerekebilir. Fazlaca takıntılı olabilir, karşımızdakilere nefes aldırmayabiliriz. Ayrıca yer altı kaynakları ile ilgili bazı hareketlilikler de gündem olabilir.

27 Kasım - 3 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Yabancı fikirler ile düşünceleriniz arasında düalite yaşayabileceğiniz, buna istinaden fikirlerinizi tasarlamak adına harekete geçmek ve aksiyon almayı düşünebileceğiniz etkiler söz konusudur. Yeni deneyimlere uygun olarak, farklı ve geniş bir çerçeveden her şeyi incelemek isteyebileceğiniz bu konuda ikileme düşebileceğiniz bir etkileşim hasıl olmaktadır. Kariyer hususunda ise düşüncelerinizi sistemli hale getirmek isteyebileceğiniz bir gündeminiz olabilir.

Boğa Burcu

Paylaşım ve kaynaklarınıza yönelik ikircikli deneyimler ile ayağımızı yerden kesecek ve başımıza buyruk tutumlardan uzak durmak faydalı olabilir. Geniş kapsamlı düşünceler ve gelecek planlar ile ilgili tasarılarınıza yönelik aksiyon almak isteyebileceğiniz bir gündeminiz bulunabilir. İhtiyaçlarınız ile düşünceleriniz arasında gel-git yaşayabileceğiniz gibi, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz konusunda da bir seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde tolerans azalırken, isteklere fazlasıyla tutkulu bir odaklanma bulunabilir.

İkizler Burcu

Farkındalık kazanabileceğiniz, karşınızdakilere istinaden aşırı yücelttiğinizi fark edebileceğiniz bir gündeminiz söz konusu olabilir. Optimist düşüncelerinize yönelik, varsayımlarınıza göre hareket etmeyi düşünebileceğiniz bir etkileşim olası. İletişim eksikliği ile herkesle iletişim kurmak arasında kalabileceğiniz ve güdüsel bir tavır ile tolere etmeniz gereken ilişkileriniz hakkında aksiyon almak isteyebileceğiniz; uyum isteğimize odaklanabileceğiniz ve bu konuda hareket etmek isteyebileceğiniz bir hafta olabilir.

Yengeç Burcu

Sorumluluklarımızı abartılı bir biçimde yerine getirmek ile İletişim kurmak hususunda izole olmak ve inzivaya çekilmek arasında kalabileceğiniz bir dönem söz konusu. İyimser fikirlerimize yönelik bir bakış açısı tasarlayabileceğimiz ve bu hususta aksiyon alabileceğimiz bir etkileşim olasıdır. Tabii değişken fikirlerimiz ve buna yönelik büyük konuşmalarımız konusunda da dikkatli olmak faydalı olabilir. İkili ilişkilere yönelik kontrol etme arzusu ile davranmamız söz konusu olabilir.

Aslan Burcu

Yaratıcılığınıza yönelik fazlasıyla iyimser olabilir, aynı zamanda gelecek planları ile ilgili kafa karışıklığınızın bulunduğu ve ikileme düşebileceğiniz bir gündeminiz söz konusu olabilir. Tabii bu yaratıcılığınızı gerçekleştirebilmek adına farklı ve sıradışı fikirlerinizi tasarlamak için aksiyon alabileceğiniz bir haftada olabilirsiniz. İkircikli düşünceleriniz ile kesin bilgiye sahip olmadan fikir sahibi olmak arasında da düalite yaşamanız olasıdır. Subjektif olmaktan kaçınmak faydalı olabilir. İkili ilişkiler hususunda da dikkat etmek uygun olabilir. Haftanın ilerleyen günlerini baz aldığımızda planlı ve programlı olabileceğiniz vakitler söz konusudur.

Başak Burcu

Toplumsal statünüz ile ailevi hususlar arasında sizi ikileme düşürebilme ihtimali olan bilgilere istinaden dikkatli olmak faydalı olabilir. Bu dönem, iyimser bir düşünce yapısı ile söylenen büyük laflar bizi objektiflikten uzaklaştırabilir. Sosyal ilişkilerimize yönelik korumacı tutumumuz ve yaptığımız hamleler toleransımızı azaltabilir. Fikirlerimizi somut ve sistemli bir hale getirmek adına çaba sarf etmek çok daha uygun olabilir. İlişkilerimizdeki uyum isteğimizi bir güç oyununa döndürmemek, bunun yerine sağlamlaştırmaya odaklanmak uygun olacaktır.

Terazi Burcu

İletişim eksikliği ve kafa karışıklığımıza karşın, sıra dışı fikirlerimizi hayata geçirmek için mücadele edebileceğimiz; ancak edindiğimiz fikir ve bilgilerin doğruluğundan emin olmanın önem arz edeceği bir gündemimiz olabilir. Varsayımlar üzerinden gidersek, yanıltıcı durumlarla karşılaşma ihtimalimiz söz konusudur. Hafta ilerlerken fikirlerimizi planlı bir şekilde göz önüne alabileceğimiz, daha gerçekçi bir fikriyatta olabileceğimiz ve sistematik bir şekilde hayata geçirebilmek adına; adım atmak isteyebileceğimiz bir gündemimiz hasıl olabilir.

Akrep Burcu

Paylaşımlı durumlar ile kaynaklarınıza yönelik daha dikkatli davranmak, bilgi sahibi olmadan bilmediğiniz harcama ve paylaşımlara girmemek faydalı olabilir. Optimist düşünce yapınıza istinaden tasarladıkladıklarınız hususunda hayal kırıklığına uğramamak adına temkinli olmak uygun olabilir. İhtiyaçlarınızı karşılamak adına zorlanabileceğiniz, isteklerinizden feragat etmek durumunda kalabileceğiniz bir etkileşim olabilir. Gerçekleştirmek istediklerimize dair daha planlı olabileceğimiz, sistemli çalışma sağlamak adına irade kullanabileceğimiz bir gündemimiz olabilir.

Yay Burcu

Motivasyonlarımız konusunda koşulsuz iyimserliğimiz ve ayaklarımızın yerden kesilme durumu ile karşımızdakilerle aramızda bulunabilecek iletişim eksikliği bizleri ikileme düşürebilir. Fikirsel manada da neye inanabileceğimiz konusunda zorlanmalar yaşayabileceğiniz bir gündem söz konusu olabilir. İkili ilişkiler ile ilgili sakin davranışlarda bulunmak faydalı olabilir. Bireysellik ihtiyacımız daha ön planda olabilir. Bizler adına karar verme gibi durumlarımız söz konusu ise haftanın ilerleyen günleri daha makul olabilir. İlişkilerde güç mücadelesine düşmemekte fayda var.

Oğlak Burcu

İçsel olarak motivasyon sağlayabilmek ile sorumluluklar ve çalışma hayatınıza yönelik kafa karışıklığı yaşabileceğiniz bir gündeminiz olabilir. Düşünceleriniz sizi ikileme düşürebilir ve yanıltıcı durumlar olabilir. İletişim hususunda anlaşılamamış hissedebileceğiniz bir dönem söz konusudur. İlerleyen günlerde sistematik bir şekilde fikirlerinize yön vermek, biraz çaba ile gözlemlediğiniz hususlarda çözüm üretmek isteyebileceğiniz bir etkileşim olası. Statünüz ile alakalı tolere etmek durumunda olduğunuz fakat yoğun bir şekilde kontrol etmeye çalıştığınız durumlarda artık adım atmak isteyebileceğiniz bir iletişim söz konusudur.

Kova Burcu

Arkadaşlıklarınızda aşırı yücelttiğiniz kişilere yönelik kafa karışıklığı yaşayabileceğiniz, ikileme düşebileceğiniz fakat sonunda abarttığınız durumları törpüleme fırsatı bulabileceğiniz bir gündeminiz söz konusu olabilir. İletişim hususunda da abartılı sözlerden, bunun sonucunda da yanılgıya düşmekten imtina etmek uygun olabilir. Gelecek planlarınıza yönelik fikirlerinizi ve değerlerinizi içsel olarak; gözlem yolu ile gerçekçi bir şekilde ele almak ve buna istinaden ise çözüm odaklı olmak isteyebileceğiniz bir hafta söz konusu olabilir.

Balık Burcu

Kariyer ile aile ve ev hayatınız arasında ikileme düşebileceğiniz bir gündeminiz olabilir. Zihinsel yoğunluğun ve iletişim fazlalığının bulunabileceği bir hafta sizler için. Büyük laflar ederek tutamayacağınız sözler vermemek faydalı olabilir. İlerleyen günlerde gelecek planlarınıza mahsuben daha gerçekçi düşünceler ile planlı bir şekilde hareket etmek isteyebilirsiniz. Karar alma hususunda belki yavaş ama emin ve iradeli bir şekilde hareket edebileceğiniz bir süreç olabilir. İkili ilişkilerinizde kontrol altına almaya çalışmaktan ziyade toleranslı olmaya dikkat edebilirsiniz, naçizane.

Merve ve Esra'nın Mesajı

Bu hafta gündemimizi oluşturan etkileşimler adına kıssadan hisse aktarabileceğimiz; zihinsel ve iletişimsel anlamda oldukça yoğun düşünceler içerisinde olabileceğimize dair bilgilerdir. Gölgede kalan durumlarımız varsa şayet; farkındalık yaşayabileceğimiz hususlardan bahsedebiliriz.

Yaşanılanlar karşısında nasıl bir tutum izlememiz gerektiğiyle ilgili birtakım çelişkiler içerisinde de bulunmamız söz konusu olabilir. Bu hafta sistemli çalışmanın ve aklıselim tutumlar sergilemenin bizler adına faydasını görebileceğimizi umut ediyoruz.

Sevgiyle kalın…

Merve Yüksel – Astrolog (Instagram : @astrologersirius)

 Esra Timur – Astrolog (Instagram : @astarte.astroloji)

27 Kasım – 3 Aralık Haftalık Burç Yorumları yazımızı okuduktan sonra hafta içerisindeki önemli işlerinizi planlamak için Ay Boşluk Takvimi’nden faydalanabilirsiniz. Takvimi incelemek için yukarıdaki başlığı tıklayabilirsiniz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftalık Burç Yorumları (2023)

20 – 26 Kasım Haftalık Burç Yorumları

27 Kasım – 3 Aralık Haftalık Burç Yorumları (2023)

Merkür Oğlak Burcunda Yükselen Burç Yorumları

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir